Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch

Hewlett-PackardElektronikEAN: 0197029008213
Pris fra 223 krtil 348 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HyperX Cirro Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Beige
223 kr
Til butik
HyperX Cirro Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Beige billede

Produktinformation

HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 727A7AA
EAN: 0197029008213
Varenr.: 1001629801
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch
249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Høretelefoner HyperX Cirro Buds Pro - ægte trådløse øretelefoner med ANC, beige
-36%279 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Høretelefoner HyperX Cirro Buds Pro - ægte trådløse øretelefoner med ANC, beige billede

Produktinformation

HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo SwitchBevæg dig frit rundt i verdens postyr, uden at du kan høre det. HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds har Hybrid ANC, så du kan nyde dine foretrukne mobilspil, lydbøger eller musik, uden at du bliver forstyrret af lyden omkring dig. Hvis du gerne vil kunne høre lidt af det, der foregår omkring dig, så du kan reagere på det, skal du vælge tilstanden Omgivende lyd, så du stadig kan høre en lille smule baggrundslyd. Med en Bluetooth 5.2-forbindelse får du problemfri tilslutning med meget kort ventetid til dine mobilspil. Cirro Buds Pro er IPX4-klassificeret, så de er certificeret til, at du kan klare dig både i konkurrence, og når du motionerer. De kan holde op til 35 timer på en fuld opladning og kan lades helt op på kun 40 minutter. Disse alsidige trådløse earbuds er også udviklet til at være behagelige for dig. Du får derfor 3 sæt øretipper med, så du kan vælge dem, der passer bedste til dine ører.GenereltAnbefalet brug: Spilkonsoltransportabel elektroniktelefoncomputerDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 8.54 g | Opladningsetui: 39.4 gFarve: TanMaks. driftsafstand: 10 mØrepudemateriale: SilikoneProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsVægt: 39.4 gLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid Active Noise CancellingAktiv støjfjerning: JaBlænder: 8 mmBluetooth audiocodec: SBCBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner med ledning
Vægt: 0.17g
EAN: 0197029008213
Varenr.: 1807932
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Høretelefoner HyperX Cirro Buds Pro - ægte trådløse øretelefoner med ANC, beige
-35%299 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HyperX Cirro Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Beige
319 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HyperX Cirro Buds Pro Tan
348 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK223 kr223 krKøb
2CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
3Boligcenter DK279 kr279 krKøb
4Vivas DK299 kr368 krKøb
5Ultrashop319 kr319 krKøb
6Superprice.dk348 kr348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch

PriceData har fulgt prisen på HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch i 181 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 407 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 223 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - tan - for Nintendo Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026223 kr5 kr (2%)
25. maj 2026228 kr5 kr (2%)
19. maj 2026233 kr5 kr (2%)
12. maj 2026238 kr5 kr (2%)
5. maj 2026243 kr5 kr (2%)
27. apr. 2026248 kr5 kr (2%)
21. apr. 2026253 kr7 kr (3%)
14. apr. 2026260 kr7 kr (3%)
7. apr. 2026267 kr6 kr (2%)
31. mar. 2026273 kr70 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret