Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå

Hewlett-PackardElektronikEAN: 0197029008206
Pris fra 244 krtil 382 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 244 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HyperX Cirro Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå
244 kr
Til butik
HyperX Cirro Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå billede

Produktinformation

HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 727A6AA
EAN: 0197029008206
Varenr.: 1001629800
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå
259 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner - HyperX Cirro Buds Pro, blå
-25%299 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse høretelefoner - HyperX Cirro Buds Pro, blå billede

Produktinformation

HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blåBevæg dig frit rundt i verdens postyr, uden at du kan høre det. HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds har Hybrid ANC, så du kan nyde dine foretrukne mobilspil, lydbøger eller musik, uden at du bliver forstyrret af lyden omkring dig. Hvis du gerne vil kunne høre lidt af det, der foregår omkring dig, så du kan reagere på det, skal du vælge tilstanden Omgivende lyd, så du stadig kan høre en lille smule baggrundslyd. Med en Bluetooth 5.2-forbindelse får du problemfri tilslutning med meget kort ventetid til dine mobilspil. Cirro Buds Pro er IPX4-klassificeret, så de er certificeret til, at du kan klare dig både i konkurrence, og når du motionerer. De kan holde op til 35 timer på en fuld opladning og kan lades helt op på kun 40 minutter. Disse alsidige trådløse earbuds er også udviklet til at være behagelige for dig. Du får derfor 3 sæt øretipper med, så du kan vælge dem, der passer bedste til dine ører.GenereltAnbefalet brug: Spilkonsoltransportabel elektroniktelefoncomputerDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 8.54 g | Opladningsetui: 39.4 gFarve: BlåMaks. driftsafstand: 10 mØrepudemateriale: SilikoneProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsVægt: 39.4 gLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid Active Noise CancellingAktiv støjfjerning: JaBlænder: 8 mmBluetooth audiocodec: SBCBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Headset Profile (HSP)...

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner med ledning
Vægt: 0.17g
EAN: 0197029008206
Varenr.: 1807868
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner - HyperX Cirro Buds Pro, blå
-24%319 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HyperX Cirro Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå Headset - GEEKD.dk
328 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HyperX Cirro Buds Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå
339 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HyperX Cirro Buds Pro, blå
382 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK244 kr244 krKøb
2CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
3Boligcenter DK299 kr299 krKøb
4Vivas DK319 kr388 krKøb
5Geekd328 kr328 krKøb
6Ultrashop339 kr339 krKøb
7Superprice.dk382 kr382 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå

PriceData har fulgt prisen på HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå i 186 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 244 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for HyperX Cirro Buds Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026244 kr5 kr (2%)
25. mar. 2026249 kr24 kr (9%)
21. mar. 2026273 kr12 kr (4%)
20. mar. 2026285 kr15 kr (6%)
18. mar. 2026270 kr7 kr (3%)
11. mar. 2026277 kr6 kr (2%)
4. mar. 2026283 kr60 kr (17%)
1. mar. 2026343 kr4 kr (1%)
28. feb. 2026339 kr11 kr (3%)
27. feb. 2026328 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret