Gå til hovedindhold

HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm

HuionComputer – tilbehørEAN: 6930444801762
Pris fra 3.723 krtil 4.779 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.056 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.673 kr 8. maj

Sammenlign priser på HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3723 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huion Kamvas 22 Plus GS2202 Graphics Tablet
3.723 kr
Til butik
Huion Kamvas 22 Plus GS2202 Graphics Tablet billede

Produktinformation

Huion Kamvas 22 Plus er en professionel 21,5-tommers tegneskærm med Full HD (1920×1080) IPS-panel, quantum-dot teknologi og 140% sRGB-dækning for levende og præcise farver. Fuldlami­nation og et antirefleksivt, ætset glas reducerer parallax og giver en naturlig, papir-agtig penfornemmelse samtidig med at genskin minimeres. Den batterifri PW517-pen tilbyder 8192 trykniveauer og ±60° tilt, hvilket sikrer præcise og responsive streger. Dobbelt USB-C-tilslutning, en justerbar metallisk stand (20°-80°) og bred OS/app-kompatibilitet gør Kamvas 22 Plus til et robust og ergonomisk værktøj for illustratorer, designere og digitale kunstnere.

Produktspecifikationer

Mærke: Huion
Kategori: Tegneplade Digitizer
Artikel nr.: GS2202
EAN: 6930444801762
Varenr.: 3403485
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm
4.040 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huion Kamvas 22 Plus Sort
4.125 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tegneplade med skærm HUION Kamvas 22 Plus (21,5")
4.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tegneplade med skærm HUION Kamvas 22 Plus (21,5")
4.419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huion Kamvas 22 Plus Sort
4.779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.723 kr3.723 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.040 kr4.040 krKøb
3CompuMail DK4.125 kr4.125 krKøb
4Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
5Vivas DK4.419 kr4.508 krKøb
6Ultrashop4.779 kr4.779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm

PriceData har fulgt prisen på HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm i 185 dage. Laveste pris i perioden er 3.673 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 4.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.060 kr.

Den nuværende pris på 3.723 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for HUION Kamvas 22 Plus, Ledningsført, 476,64 x 268,11 mm, USB, 1 cm, Kuglepen, 0,3 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.723 kr50 kr (1%)
8. maj 20263.673 kr32 kr (1%)
2. maj 20263.705 kr32 kr (1%)
1. maj 20263.737 kr32 kr (1%)
29. apr. 20263.705 kr32 kr (1%)
8. apr. 20263.737 kr10 kr (0%)
1. apr. 20263.747 kr278 kr (7%)
29. mar. 20264.025 kr8 kr (0%)
26. mar. 20264.033 kr15 kr (0%)
25. mar. 20264.048 kr49 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret