Gå til hovedindhold

HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3)

HuionComputer – tilbehørEAN: 6930444801472
Pris fra 1.498 krtil 1.839 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.488 kr 16. maj

Sammenlign priser på HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1498 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3)
1.498 kr
Til butik
HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Huion
Kategori: Tegneplader
Farve: 6
Artikel nr.: GS1331
EAN: 6930444801472
Varenr.: 9687138
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huion Kamvas 13 Tablet - Sort
1.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huion Kamvas 13 GS1331 Graphics Tablet
1.548 kr
Til butik
Huion Kamvas 13 GS1331 Graphics Tablet billede

Produktinformation

Huion Kamvas 13 GS1331 er en professionel grafiktablet, der kombinerer mobilitet, stil og fuld kreativ kontrol. 13,3-tommer Full HD IPS-skærm med 120% sRGB og anti-refleks belægning giver klare farver og præcise detaljer. Den batterifri PW517-stylus tilbyder 8192 trykniveauer, ±60° tilt og hurtig, præcis respons. Tablet'en er let (980 g) og 11,8 mm tynd, og den understøtter Windows, macOS, Linux og Android. Med 8 programmerbare knapper, alsidig tilslutning og dual-mode funktion er den ideel til illustration, design og redigering på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Huion
Kategori: Tegneplade Digitizer
Artikel nr.: GS1331
EAN: 6930444801472
Varenr.: 3441692
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tegneskærm Huion Kamvas 13 - sort
-14%1.799 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tegneskærm Huion Kamvas 13 - sort
-14%1.819 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huion Kamvas 13 Tablet - Sort
1.839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.498 kr1.498 krKøb
2CompuMail DK1.499 kr1.499 krKøb
3Proshop DK1.548 kr1.548 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
6Ultrashop1.839 kr1.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3)

PriceData har fulgt prisen på HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.488 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 1.750 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.594 kr.

Den nuværende pris på 1.498 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for HUION Kamvas 13, Ledningsført, 5080 lpi, 293,76 x 165,24 mm, USB, 1 cm, 33,8 cm (13.3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.498 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.499 kr29 kr (2%)
28. maj 20261.528 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.529 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.528 kr5 kr (0%)
21. maj 20261.533 kr15 kr (1%)
20. maj 20261.518 kr15 kr (1%)
18. maj 20261.503 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.500 kr12 kr (1%)
16. maj 20261.488 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret