Gå til hovedindhold

Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt

Hugo BossParfume og eau de cologneEAN: 3614229823790
Pris fra 239 krtil 585 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163,91 kr 26. maj

Sammenlign priser på Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss Hugo EDT - 75 ml
239 kr
Til butik
Hugo Boss Hugo EDT - 75 ml billede

Produktinformation

HUGO EDT, Mænd 75 ml Duften som efterhånden er blevet ikonisk for den moderne mand, med sin unikke duftkombination af grønne æbler, aromatiske urter og røgede skovdufte.

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614229823790
EAN: 3614229823790
Varenr.: 2960602
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt
-58%249 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hugo Boss Hugo Man Edt 75ml
-38%277 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hugo Boss - Man Edt 75 Ml
289,95 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hugo Boss Hugo Man EDT, 75 ml.
-49%297,95 kr
Før 585 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hugo Boss Hugo Man Eau De Toilette 75ml
-15%426 kr
Før 502 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hugo Boss Hugo Man EdT (75ml)
-28%428 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Hugo Boss Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml
431 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hugo Boss Hugo Man EDT 75 ml
-25%446,25 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Hugo Boss Hugo Man Eau de Toilette for Men 75 ml
447 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hugo Man Eau De Toilette 75 ml
585 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK239 kr278 krKøb
2BilligParfume.dk249 kr249 krKøb
3Teknikproffset DK277 kr326 krKøb
4Gucca.dk289,95 kr289,95 krKøb
5Brandshop297,95 kr297,95 krKøb
6Cocopanda DK426 kr426 krKøb
7Bangerhead DK428 kr428 krKøb
8NordicFeel DK431 kr431 krKøb
9NiceHair.dk446,25 kr446,25 krKøb
10Lyko DK447 kr447 krKøb
11EauDeParfum.dk585 kr585 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt

PriceData har fulgt prisen på Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt i 183 dage. Laveste pris i perioden er 163,91 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 46% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 75 ml - Edt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026239 kr27 kr (13%)
27. maj 2026212 kr48,09 kr (29%)
26. maj 2026163,91 kr48,09 kr (23%)
28. apr. 2026212 kr5 kr (2%)
27. apr. 2026217 kr5 kr (2%)
22. apr. 2026212 kr11 kr (5%)
21. apr. 2026201 kr11 kr (5%)
19. apr. 2026212 kr5 kr (2%)
9. apr. 2026217 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026216 kr25 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret