Gå til hovedindhold

Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt

Hugo BossParfume og eau de cologneEAN: 3614229823776
Pris fra 349 krtil 1.015 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 666 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hugo Boss Hugo Man Edt Spray 200 ml
349 kr
Til butik
Hugo Boss Hugo Man Edt Spray 200 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Hugo Boss, Type: Fragrances, Undergruppe: Eau de Toilette, Navn: Hugo Boss Hugo Man Edt Spray 200 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Hugo Boss
Kategori: Parfume til ham
EAN: 3614229823776
Varenr.: C34496
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss Green Man 200 ml
369 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hugo Boss Hugo Man EDT - 200 ml
390 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt
-55%449 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hugo Boss - Man Eau De Toilette 200 Ml
519,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hugo Boss Hugo Man EDT 200 ml
-25%750 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hugo Man Eau De Toilette 200 ml
1.015 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK349 kr398 krKøb
2CS MEGASTORE DK369 kr408 krKøb
3Proshop DK390 kr429 krKøb
4BilligParfume.dk449 kr449 krKøb
5Gucca.dk519,95 kr519,95 krKøb
6NiceHair.dk750 kr750 krKøb
7EauDeParfum.dk1.015 kr1.015 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt

PriceData har fulgt prisen på Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt i 183 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 390 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Hugo Boss - Hugo Man Eau de Toilette - 200 ml - Edt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026349 kr8 kr (2%)
9. maj 2026357 kr1 kr (0%)
7. maj 2026358 kr12 kr (3%)
27. apr. 2026370 kr11 kr (3%)
24. apr. 2026359 kr11 kr (3%)
11. apr. 2026370 kr23 kr (6%)
10. apr. 2026393 kr6 kr (2%)
8. apr. 2026399 kr12 kr (3%)
31. mar. 2026387 kr16 kr (4%)
27. mar. 2026371 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret