Gå til hovedindhold

Huawei Technologies Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld

Pris fra 2.763 krtil 3.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 456 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2763 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei Watch 5 42 mm Guld SmartWatch
2.763 kr
Til butik
Huawei Watch 5 42 mm Guld SmartWatch billede

Produktinformation

Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand guld - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38" - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 55020EWC
EAN: 6942103154294
Varenr.: 1003367790
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld
2.927 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Huawei Watch 5 42 mm - sandguld smartwatch med LTE
-45%3.199 kr
Før 5.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei Watch 5 42 mm - sandguld smartwatch med LTE billede

Produktinformation

Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand guld - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38" - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguldGenereltAktivitet/sport: MultisportBærestil: UrstilFarve: SandguldFeedbacktype: Visuelt interface, audiovarselFunktioner: Lysstyrke: 3000 nitsHUAWEI TruSleepmusikafspilningskontrolMulti-sensing X-TAP teknologiHeart Rate Variability (HRV) overvågningarterisk stivhedsdetektiongestikulationskontrolfjernstyring til kameraHUAWEI Sunflower PositioningDobbeltIndstillede mål: JaLydindgang: MikrofonLydudgang: HøjttalerMeddelelser: Indgående opkaldNavigation: GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS modtagerProdukttype: Smart urSensorere: Accelerationsmålergyroskopdigitalkompasoptisk hjertesensorbarometerlyssensor for omgivelsertemperatursensorECG-sensordybdesensortaktile sensorHuawei X-TAP sensorSporingsdata: Blodoxygen-mætningkalorier forbrændttrin tagethjertefrekvensECGstressniveauåndedrætsfrekvenshudtemperaturaktivitethastigheddistancetidlokalitetTilstande: 100+ Workout-tilstandeUnderstøttet værtsenheds-OS: Android 9.0 (Pie) eller senere, iOS 13 eller senereUrdisplay: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.35g
EAN: 6942103154294
Varenr.: 2078301
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Huawei Watch 5 42 mm - sandguld smartwatch med LTE
-45%3.219 kr
Før 5.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.763 kr2.763 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.927 kr2.927 krKøb
3Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
4Vivas DK3.219 kr3.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld

PriceData har fulgt prisen på Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.763 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 5.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.563 kr.

Den nuværende pris på 2.763 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Huawei Watch 5 - 42 mm - 904L rustfrit stål - smart ur med rem - titanium - sand gold - håndledsstørrelse: 120-190 mm - display 1.38 - Bluetooth, Wi-Fi 6, LTE - 4G - 51 g - sandguld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.763 kr57 kr (2%)
21. maj 20262.820 kr59 kr (2%)
14. maj 20262.879 kr60 kr (2%)
7. maj 20262.939 kr61 kr (2%)
29. apr. 20263.000 kr60 kr (2%)
23. apr. 20263.060 kr63 kr (2%)
16. apr. 20263.123 kr285 kr (8%)
15. apr. 20263.408 kr12 kr (0%)
14. apr. 20263.420 kr233 kr (7%)
13. apr. 20263.187 kr257 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret