Gå til hovedindhold

Huawei Technologies Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå

Huawei TechnologiesEAN: 6942103171581
Pris fra 1.519 krtil 1.799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.233 kr 2. maj

Sammenlign priser på Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1519 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå
1.519 kr
Til butik
Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 55038660
EAN: 6942103171581
Varenr.: 25302747
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei FreeBuds Pro 5 Trådløs Høretelefoner Grå
1.576 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Huawei FreeBuds Pro 5 trådløse in-ear høretelefoner - grå
1.699 kr
Til butik
Huawei FreeBuds Pro 5 trådløse in-ear høretelefoner - grå billede

Produktinformation

Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - gråHuawei FreeBuds Pro 5 leverer en trådløs lydoplevelse, der er designet med fokus på alsidighed og ydeevne. Med dobbelt AI-støjreduktion sikrer disse in-ear-øretelefoner en fordybende lydoplevelse ved at isolere uønsket baggrundsstøj. Takket være Bluetooth 6.0-teknologi foregår tilslutningen til flere enheder problemfrit, så du kan nyde musik eller opkald uden afbrydelser.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: SprøjteresistentvandresistentstøvresistentDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.18 cm x 2.37 cm x 2.91 cm / 5.5 g | Opladningsetui: 4.67 cm x 2.298 cm x 6.55 cm / 43 gFarve: GråFunktioner: Dual DACop til 24 bit / 48 kHz audioHuawei Audio Connect App kompatibelnærhedsparringHøjopløsnings-audio: JaProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsYderligere funktioner: Pop-up-parring, DSPLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Dual-Engine AI støjannulleringAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: Planar DiaphragmBluetooth audiocodec: L2HC 4.0LDACAACBluetooth-version: Bluetooth 6.0Egenskaber: Awareness ModeIntelligent Dynamisk BevidsthedMenneskelig Stemmes TransparencySamtale BevidsthedAdaptiv lydkontrol

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.19g
EAN: 6942103171581
Varenr.: 2104577
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Huawei FreeBuds Pro 5 trådløse in-ear høretelefoner - grå
1.719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei FreeBuds Pro 5 Trådløs Høretelefoner Grå
1.799 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei FreeBuds Pro 5 - Sort
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.519 kr1.519 krKøb
2CompuMail DK1.576 kr1.576 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
5Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb
6Proshop DK1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå

PriceData har fulgt prisen på Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå i 87 dage. Laveste pris i perioden er 1.233 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.402 kr.

Den nuværende pris på 1.519 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Huawei FreeBuds Pro 5 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.519 kr12 kr (1%)
31. maj 20261.507 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.505 kr69 kr (5%)
29. maj 20261.436 kr69 kr (5%)
28. maj 20261.505 kr69 kr (5%)
27. maj 20261.436 kr199 kr (16%)
24. maj 20261.237 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.235 kr221 kr (15%)
20. maj 20261.456 kr123 kr (8%)
19. maj 20261.579 kr137 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret