Gå til hovedindhold

Huawei Technologies Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

Huawei TechnologiesElektronikEAN: 6942103138775
Pris fra 1.029 krtil 1.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 969 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1029 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Huawei FreeBuds Pro 4 - ægte trådløse in‑ear høretelefoner med ANC - Hvid
-18%1.029 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei FreeBuds Pro 4 - ægte trådløse in‑ear høretelefoner med ANC - Hvid billede

Produktinformation

Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidOplev lydkvalitet med Huawei FreeBuds Pro 4, der er designet til ægte trådløs nydelse. Disse in-ear-hovedtelefoner tilbyder stereolyd og er udstyret med aktiv støjreduktionsteknologi, der giver brugerne en fordybende oplevelse uden forstyrrelser. Med en membrandiameter på 11 mm leverer disse øretelefoner en klar og dyb lyd, hvilket gør dem ideelle til bærbar elektronik.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: SprøjteresistentvandresistentstøvresistentDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.18 cm x 2.37 cm x 2.91 cm / 5.8 g | Opladningsetui: 6.59 cm x 2.45 cm x 4.69 cm / 47 gFarve: HvidFunktioner: Op til 24 bit / 48 kHz audioHøjopløsnings-audio: JaProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsYderligere funktioner: Pop-up-parringLydudgangAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: 11 mmBluetooth audiocodec: L2HC 4.0LDACAACBluetooth-version: Bluetooth 5.2Egenskaber: Digital kryds over-teknologi, Polar Code teknologiForbindelsesteknologi: TrådløsHovedtelefonmodeller: I øretHovedtelefonteknologi: Dynamisk / planLydeffekter: Adaptive EQ, Transparent ModeLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: Blue...

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.3g
EAN: 6942103138775
Varenr.: 2050070
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Huawei FreeBuds Pro 4 - ægte trådløse in‑ear høretelefoner med ANC - Hvid
-18%1.049 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei FreeBuds Pro 4 - ægte trådløse in‑ear høretelefoner med ANC - Hvid billede

Produktinformation

Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidOplev lydkvalitet med Huawei FreeBuds Pro 4, der er designet til ægte trådløs nydelse. Disse in-ear-hovedtelefoner tilbyder stereolyd og er udstyret med aktiv støjreduktionsteknologi, der giver brugerne en fordybende oplevelse uden forstyrrelser. Med en membrandiameter på 11 mm leverer disse øretelefoner en klar og dyb lyd, hvilket gør dem ideelle til bærbar elektronik.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: SprøjteresistentvandresistentstøvresistentDimensioner & vægt detaljer: Ørespids: 2.18 cm x 2.37 cm x 2.91 cm / 5.8 g | Opladningsetui: 6.59 cm x 2.45 cm x 4.69 cm / 47 gFarve: HvidFunktioner: Op til 24 bit / 48 kHz audioHøjopløsnings-audio: JaProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsYderligere funktioner: Pop-up-parringLydudgangAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: 11 mmBluetooth audiocodec: L2HC 4.0LDACAACBluetooth-version: Bluetooth 5.2Egenskaber: Digital kryds over-teknologi, Polar Code teknologiForbindelsesteknologi: TrådløsHovedtelefonmodeller: I øretHovedtelefonteknologi: Dynamisk / planLydeffekter: Adaptive EQ, Transparent ModeLydudgangsmodus: StereoTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetStøjannullering: JaFjernbetjeningStyring: Besvar opkaldnæste/foregående nummerafspil/pausestemmeassistentlydstyrkestøjannullering til/fraafvis opkaldSporingSensorer: Infrarød (IR) sensorgangsensorgyroskopaccelerationsmålerknoglesensorberøringssensortryksensorDiverseKabeloplysninger: USB-C opladningskabel - aftageligOverensstemmelsesstandarder: IP54Udstyr inkluderet: Charging case (510 mAh)4 par ørespidser (XSSML)3 ørespidser af hukommelsesskum (smallmediumlarge)USB-C opladningskabelEffektBatteri: Genopladelig - trådløs opladningGenopladningstid: 40 minKapacitet: 55 mAhRun Time detaljer: Løbende afspilning (LDACaktiv støjannullering fra): op til 6.5 timer | Løbende afspilning (LDACaktiv støjannullering fra) (med inkluderet opladningsetui): op til 31 timer | Løbende afspilning (LDACaktiv støjannullering til): op til 4.5 timer |ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.3g
EAN: 6942103138775
Varenr.: 2050070
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei FreeBuds Pro 4 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
1.080 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei FreeBuds Pro 4 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
1.139 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid
1.203 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Freebuds Pro 4 - White
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
2Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
3CompuMail DK1.080 kr1.080 krKøb
4Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.203 kr1.203 krKøb
6Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

PriceData har fulgt prisen på Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 969 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 1.216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.104 kr.

Den nuværende pris på 1.029 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Huawei FreeBuds Pro 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.029 kr57 kr (5%)
7. maj 20261.086 kr21 kr (2%)
26. apr. 20261.107 kr20 kr (2%)
19. apr. 20261.087 kr20 kr (2%)
13. apr. 20261.107 kr32 kr (3%)
10. apr. 20261.139 kr13 kr (1%)
8. apr. 20261.126 kr19 kr (2%)
5. apr. 20261.107 kr1 kr (0%)
28. mar. 20261.108 kr108 kr (9%)
22. mar. 20261.216 kr108 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret