Gå til hovedindhold

HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid

HuaweiNetværkEAN: 6941487253135
Pris fra 648 krtil 1.238 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 590 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 642 kr 23. maj

Sammenlign priser på HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid
648 kr
Til butik
HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Mobilt internet
Farve: 2
Artikel nr.: E5785-320a
EAN: 6941487253135
Varenr.: 8729437
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei E5785-320a 4G Mobile WiFi 5 - White
-41%649 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilt Wi‑Fi router Huawei E5785‑320a - hvid
-9%739 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilt Wi‑Fi router Huawei E5785‑320a - hvid billede

Produktinformation

Fordele ved mobilt Wi‑FiFå stabil internetadgang på farten med Huawei E5785‑320a. Den kompakte, hvide, bærbare router gør det nemt at dele forbindelse fra 4G LTE med dine enheder - perfekt til rejser, sommerhus og hjemmearbejde. Den indbyggede skærm giver et hurtigt overblik over status, så du kan komme online på få sekunder.Hurtig dual‑band forbindelseRouteren understøtter Wi‑Fi 5 (802.11ac) med dual‑band 2,4/5 GHz for bedre kapacitet og mindre forstyrrelse. Den interne antenne holder designet slankt, og den lave vægt på 127 g gør den let at have i tasken. Med SIM‑kortslot og batteridrift på 1.500 mAh er du ikke afhængig af stikkontakter - ideelt til fleksibelt netværk overalt.Produkttype: Bærbar routerFarve: HvidIndbygget skærm: JaWi‑Fi-standarder: 802.11a/b/g/n, Wi‑Fi 5 (802.11ac)Wi‑Fi-bånd: Dual‑band 2,4 GHz / 5 GHzSIM‑kortslot: JaMobilnet: 4G LTEAntenne: InternPorter: 1 × Micro‑USBBatterikapacitet: 1.500 mAhStrømkilde: BatteriMål (H × B × D): 1,73 × 10,8 × 6,2 cmVægt: 0,127 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Routere
Vægt: 0.23g
EAN: 6941487253135
Varenr.: 1888752
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilt Wi‑Fi router Huawei E5785‑320a - hvid
-8%759 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Huawei E5785-320a 4g Mobile Wifi 3
1.238 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK648 kr687 krKøb
2Proshop DK649 kr649 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr838 krKøb
5Dustin DK1.238 kr1.324,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid

PriceData har fulgt prisen på HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 642 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 739 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for HUAWEI 4G Mobile Hotspot E5785-320a Cat7 1.45inch LCD 3000mAh WiFi7 802.11a/b/g/n/ac TE/DC-HSPA+/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026648 kr1 kr (0%)
31. maj 2026649 kr2 kr (0%)
29. maj 2026647 kr1 kr (0%)
28. maj 2026648 kr1 kr (0%)
26. maj 2026649 kr2 kr (0%)
25. maj 2026647 kr2 kr (0%)
24. maj 2026649 kr7 kr (1%)
23. maj 2026642 kr97 kr (13%)
22. maj 2026739 kr77 kr (12%)
21. maj 2026662 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret