Gå til hovedindhold

D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh

D-LinkNetværkEAN: 0790069477003
Pris fra 259 krtil 489 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4G LTE AX300 Wi-Fi 6 mobilt hotspot
259 kr
Til butik
4G LTE AX300 Wi-Fi 6 mobilt hotspot billede

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Mobilt internet
Farve: 2
Artikel nr.: DWR-932W
EAN: 0790069477003
Varenr.: 24205694
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dwm-932w 4g Lte Ax300 Wifi 6 Mobil Hotspot
274 kr
Til butik
D-link Dwm-932w 4g Lte Ax300 Wifi 6 Mobil Hotspot billede

Produktinformation

Bruger et USIM-kort til at oprette forbindelse til internettet. Op til fem timers batterilevetid på en opladning, så du forbliver forbundet længere. Den kompakte størrelse gør det muligt at lægge det i en taske eller lomme og tage det med, hvor du går. WPA/WPA2 Wi-Fi-sikkerhedsprotokoller til industristandard kryptering. Indbygget firewall hjælper med at holde uønskede forbindelser ude. Wi-Fi Protected Setup (WPS) til opsætning med ét tryk. Micro-USB-port til nem opladning. Kompatibel med 802.11n/g/b trådløse enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Routere
Artikel nr.: DWR-932W
EAN: 0790069477003
Varenr.: 5020049637
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link DWR-932W 4G LTE AX300 Wi-Fi 6 Mobile Hotspot
279 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DWR-932W Mobilt hotspot Ekstern
300 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh
-12%359 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh
-12%379 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link DWR-932W 4G LTE Hotspot AX300 Wi-Fi 6
-23%386 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link DWR-932W Mobilt hotspot Ekstern
419 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
D-link - 4g Lte Ax300 Wi-fi 6 Mobile Dwr-932w
449,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
4G LTE mobilt hotspot, Wi-Fi 6, 16 timers batterilevetid
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
2Dustin DK274 kr360,25 krKøb
3Proshop DK279 kr318 krKøb
4CompuMail DK300 kr300 krKøb
5Boligcenter DK359 kr359 krKøb
6Vivas DK379 kr448 krKøb
7Teknikproffset DK386 kr435 krKøb
8Ultrashop419 kr419 krKøb
9Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb
10Estore DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh

PriceData har fulgt prisen på D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh i 134 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 287 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for D-Link DWR-932W mobilt 4G LTE hotspot - Wi‑Fi 5/6, 3000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026259 kr3 kr (1%)
26. maj 2026262 kr1 kr (0%)
23. maj 2026261 kr2 kr (1%)
21. maj 2026259 kr3 kr (1%)
17. maj 2026262 kr3 kr (1%)
16. maj 2026259 kr3 kr (1%)
14. maj 2026262 kr1 kr (0%)
13. maj 2026263 kr34 kr (11%)
12. maj 2026297 kr7 kr (2%)
11. maj 2026304 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret