Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt

Hewlett Packard EnterpriseNetværkEAN: 0190017392974
Pris fra 1.208 krtil 2.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 911 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.207 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1208 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba X414 Universal 4-post Rack-monteringspakke
1.208 kr
Til butik
HPE Aruba X414 Universal 4-post Rack-monteringspakke billede

Produktinformation

HPE Aruba X414 Universal 4-post - Rack-monteringspakke - 1U - for HPE Aruba 2540 24G, 2540 48G, 6000 48G

Produktspecifikationer

Artikel nr.: J9583B
EAN: 0190017392974
Varenr.: 996560396
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba X414 Universal 4-post
1.216 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba X414 RM Kit 1U
1.539 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise Aruba X414 RM Kit 1U billede

Produktinformation

Hewlett Packard Enterprise Aruba X414 RM Kit 1U Hewlett Packard Enterprise Aruba X414 RM Kit 1U (Varenummer: J9583B) er en avanceret rackmonteringsløsning designet til at optimere pladsen i dit datacenter. Denne 1U kit tilbyder en robust og effektiv måd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksinstallation & Rackudstyr
EAN: 0190017392974
Varenr.: 94739
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.208 kr1.208 krKøb
2Proshop DK1.216 kr1.216 krKøb
3Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb
4Dustin DK2.119 kr2.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt

PriceData har fulgt prisen på Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt i 133 dage. Laveste pris i perioden er 1.207 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 1.443 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.252 kr.

Den nuværende pris på 1.208 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Hpe Aruba Networking X414 1u Universal 4-post Rack Mount Kit Monteringssæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.208 kr8 kr (1%)
25. apr. 20261.216 kr8 kr (1%)
22. apr. 20261.208 kr8 kr (1%)
30. mar. 20261.216 kr8 kr (1%)
28. mar. 20261.208 kr8 kr (1%)
26. mar. 20261.216 kr8 kr (1%)
22. mar. 20261.208 kr1 kr (0%)
21. mar. 20261.207 kr9 kr (1%)
13. mar. 20261.216 kr227 kr (16%)
5. mar. 20261.443 kr193 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret