Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå

Hewlett Packard EnterpriseNetværkEAN: 0190017071213
Pris fra 15.724 krtil 31.499 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 15.775 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15.599 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15724 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba 2930M 24G POE 1-Slot Switch 24-porte Gigabit PoE+
15.724 kr
Til butik
HPE Aruba 2930M 24G POE 1-Slot Switch 24-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

HPE Aruba 2930M 24G POE+ 1-Slot - Switch - L3 - Administreret - 20 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP - monterbar på stativ - PoE+ (720 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL320A
EAN: 0190017071213
Varenr.: 992512585
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå
31.499 kr
Til butik
Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå billede

Produktinformation

24-port gigabit med 20 PoE+ porte og 4 SFP combo-porte forenkler kabelføringen 720 W PoE-budget lader dig drive telefoner og access points uden ekstra midspans Layer 3 routing, VLAN og ACL'er sikrer og segmenterer trafikken i netværkskanten 128 Gbit/s switching-kapacitet og 95,2 Mpps gennemløb håndterer spidsbelastninger Stabelbart 1U rackchassis understøtter central administration og redundante strømforsyninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Switche
Artikel nr.: JL320A
EAN: 0190017071213
Varenr.: 5011286406

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK15.724 kr15.724 krKøb
2Dustin DK31.499 kr31.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå

PriceData har fulgt prisen på Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 11.706 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 17.183 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15.003 kr.

Den nuværende pris på 15.724 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Hpe Aruba Networking 2930m 24g Poe+ 1-slot Switch Administreret L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202615.724 kr1 kr (0%)
23. maj 202615.723 kr1 kr (0%)
17. maj 202615.722 kr2 kr (0%)
14. maj 202615.720 kr2 kr (0%)
7. maj 202615.722 kr3 kr (0%)
3. maj 202615.719 kr1 kr (0%)
25. apr. 202615.720 kr2 kr (0%)
15. apr. 202615.722 kr1 kr (0%)
2. apr. 202615.723 kr124 kr (1%)
1. apr. 202615.599 kr62 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret