Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

Hewlett Packard EnterpriseNetværkEAN: 0190017532615
Pris fra 2.154 krtil 2.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 345 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.059 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2154 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Networking AP-503-RW Trådløs forbindelse Hvid
2.154 kr
Til butik
HPE Aruba Networking AP-503-RW Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

HPE Aruba Networking AP-503-RW - Campus - trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - Bluetooth - 2.4 GHz, 5 GHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R8M98A
EAN: 0190017532615
Varenr.: 1001144160
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba Networking AP-503-RW - Campus - trådløs forbindelse - Wi-Fi 6 - Bluetooth - 2.4 GHz, 5 GHz
2.373 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)
2.499 kr
Til butik
Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) billede

Produktinformation

WiFi 6 (802.11ax) leverer op til 1,49 Gbps til tæt kontor-WiFi PoE-drevet enkelt GigE-port forenkler implementering og kabelføring Understøtter centraliserede administrationsmuligheder i cloud, VPC eller lokalt WPA3 og virksomhedsgodkendelse med TPM hjælper med at beskytte brugerdata Interne rundstrålende antenner, 4,8 dBi, giver pålidelig dækning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HPE
Kategori: Access points
Artikel nr.: R8M98A
EAN: 0190017532615
Varenr.: 5011366156

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.154 kr2.154 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.373 kr2.373 krKøb
3Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

PriceData har fulgt prisen på Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.500 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 2.688 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.157 kr.

Den nuværende pris på 2.154 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 69 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Hpe Aruba Networking Ap-503-rw Dual Radio 2x2 802.11ax Wi-fi 6 Campus Access Point 1490 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.154 kr11 kr (1%)
28. maj 20262.165 kr13 kr (1%)
27. maj 20262.178 kr11 kr (1%)
26. maj 20262.189 kr1 kr (0%)
24. maj 20262.190 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.201 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.213 kr12 kr (1%)
21. maj 20262.225 kr12 kr (1%)
20. maj 20262.237 kr12 kr (1%)
18. maj 20262.249 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret