Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360

Pris fra 834 krtil 1.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 783 kr 6. apr.

Sammenlign priser på HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 834 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable 1m 10GBase-kabel til direkte påsætning
834 kr
Til butik
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable 1m 10GBase-kabel til direkte påsætning billede

Produktinformation

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX; CX 10000, 6405 v2, 8360

Produktspecifikationer

Artikel nr.: J9281D
EAN: 0190017246017
Varenr.: 993110876
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360
840 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba Direct Attach Copper Cable - 1m
867 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ to
1.049 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Sfp+ Dac 1m 1m Sfp+ Sfp+
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK834 kr834 krKøb
2CS MEGASTORE DK840 kr879 krKøb
3Proshop DK867 kr906 krKøb
4Ultrashop1.049 kr1.049 krKøb
5Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 730 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 865 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 818 kr.

Den nuværende pris på 834 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase-kabel til direkte påsætning - SFP+ til SFP+ - for HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930M 24, 6200F 12, 6200M 24, 83XX CX 10000, 6405 v2, 8360 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026834 kr4 kr (0%)
28. maj 2026838 kr4 kr (0%)
25. maj 2026834 kr2 kr (0%)
14. maj 2026836 kr2 kr (0%)
10. maj 2026838 kr2 kr (0%)
8. maj 2026840 kr6 kr (1%)
7. maj 2026846 kr1 kr (0%)
6. maj 2026847 kr3 kr (0%)
2. maj 2026844 kr11 kr (1%)
27. apr. 2026833 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret