Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed

Pris fra 17.297 krtil 17.407 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16.417 kr 2. mar.

Sammenlign priser på HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17297 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed
17.297 kr
Til butik
HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed billede

Produktinformation

HPE Aruba Policy Enforcement Firewall - Licens - 1 enhed - ESD

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JW498AAE
EAN: 0190017025469
Varenr.: 991913095
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba Policy Enforcement Firewall - Elektronisk
17.407 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK17.297 kr17.297 krKøb
2Proshop DK17.407 kr17.407 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed i 122 dage. Laveste pris i perioden er 16.164 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 18.276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17.024 kr.

Den nuværende pris på 17.297 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HPE Aruba Policy Enforcement Firewall Online & komponentbaserede tjenester 1 enhed de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202617.297 kr62 kr (0%)
28. maj 202617.359 kr62 kr (0%)
27. maj 202617.421 kr62 kr (0%)
25. maj 202617.483 kr62 kr (0%)
24. maj 202617.545 kr124 kr (1%)
23. maj 202617.669 kr1 kr (0%)
22. maj 202617.668 kr125 kr (1%)
20. maj 202617.793 kr124 kr (1%)
18. maj 202617.917 kr62 kr (0%)
17. maj 202617.979 kr62 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret