Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år

Pris fra 11.332 krtil 11.350 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.270 kr 15. maj

Sammenlign priser på HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11332 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år
11.332 kr
Til butik
HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år billede

Produktinformation

HPE Aruba Central Advanced - Licensabonnemet (7 år) - 1 tilgangspunkt - ESD - for HPE Aruba AP-584, AP-585, AP-587

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Q9Y66AAE
EAN: 0190017298719
Varenr.: 998711915
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba Central Advanced - Elektronisk
11.350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.332 kr11.332 krKøb
2Proshop DK11.350 kr11.350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år i 179 dage. Laveste pris i perioden er 11.256 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 11.350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.295 kr.

Den nuværende pris på 11.332 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for HPE Aruba Central Advanced 1 tilgangspunkt 7 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202611.332 kr7 kr (0%)
25. maj 202611.325 kr18 kr (0%)
24. maj 202611.343 kr5 kr (0%)
23. maj 202611.338 kr68 kr (1%)
15. maj 202611.270 kr2 kr (0%)
13. maj 202611.272 kr78 kr (1%)
9. maj 202611.350 kr3 kr (0%)
8. maj 202611.347 kr49 kr (0%)
7. maj 202611.298 kr1 kr (0%)
2. maj 202611.299 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret