Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År

Pris fra 5.412 krtil 5.461 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.186 kr 14. maj

Sammenlign priser på HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5412 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År
5.412 kr
Til butik
HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År billede

Produktinformation

HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU. Antal licenser: 1 licens(er), Licensens løbetid i år: 3 År, Softwaretype: Abonnement

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Q9Y74AAE
EAN: 0190017298795
Varenr.: 998439639
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba Central Foundation - Elektronisk
5.461 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.412 kr5.412 krKøb
2Proshop DK5.461 kr5.461 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År i 178 dage. Laveste pris i perioden er 5.186 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 7.925 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.801 kr.

Den nuværende pris på 5.412 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for HPE Aruba Networking Central Switch Class-2 Foundation 3 year Subscription E-STU 1 licens(er) Abonnement 3 År de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.412 kr104 kr (2%)
29. maj 20265.308 kr23 kr (0%)
28. maj 20265.331 kr454 kr (8%)
27. maj 20265.785 kr25 kr (0%)
26. maj 20265.760 kr23 kr (0%)
25. maj 20265.783 kr24 kr (0%)
24. maj 20265.807 kr2 kr (0%)
23. maj 20265.809 kr22 kr (0%)
22. maj 20265.787 kr104 kr (2%)
21. maj 20265.683 kr29 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret