Gå til hovedindhold

HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251997501
Pris fra 18.329 krtil 22.475 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.146 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16.658 kr 29. apr.

Sammenlign priser på HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18329 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic
18.329 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: B72T9ET#UUW
EAN: 0199251997501
Varenr.: 24323463
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1a - 14" | Ryzen AI P | 32GB | 512GB
18.330 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1a - 14" | Ryzen AI P | 32GB | 512GB billede

Produktinformation

AMD Ryzen AI Pro 7 350, Op til 50 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite med Active Care + Travel Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 5y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B72T9ET#UUW
EAN: 0199251997501
Varenr.: 3373845
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation 14" 350 512GB AMD Radeon 860M Windows 11 Pro
18.647 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation 14" 350 512GB AMD Radeon 860M Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14" - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B72T9ET#UUW
EAN: 0199251997501
Varenr.: 1003384696
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook 8 G1a 14 Amd Ryzen Ai 7 Pro 32gb 512gb 14 tommer
19.374 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation 14" WUXGA
22.475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK18.329 kr18.329 krKøb
2Proshop DK18.330 kr18.330 krKøb
3CompuMail DK18.647 kr18.647 krKøb
4Dustin DK19.374 kr19.460,25 krKøb
5Komplett DK22.475 kr22.475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic i 153 dage. Laveste pris i perioden er 13.467 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 19.240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17.561 kr.

Den nuværende pris på 18.329 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for HP ZBook 8 G1ak Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 7 PRO - 350 / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Radeon 860M - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202618.329 kr244 kr (1%)
2. jun. 202618.085 kr62 kr (0%)
1. jun. 202618.023 kr1 kr (0%)
31. maj 202618.024 kr61 kr (0%)
30. maj 202618.085 kr1 kr (0%)
29. maj 202618.084 kr63 kr (0%)
28. maj 202618.147 kr436 kr (2%)
27. maj 202618.583 kr61 kr (0%)
26. maj 202618.644 kr432 kr (2%)
25. maj 202619.076 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret