Gå til hovedindhold

HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation

HPBærbare computereEAN: 0199251997495
Pris fra 24.951 krtil 36.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11.548 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.439 kr 6. mar.

Sammenlign priser på HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24951 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation
24.951 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: B72T7ET#UUW
EAN: 0199251997495
Varenr.: 24399596
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook 8 G1as 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 375 64GB 1TB AMD Radeon 890M Windows 11 Pro
24.952 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1as 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 375 64GB 1TB AMD Radeon 890M Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B72T7ET#UUW
EAN: 0199251997495
Varenr.: 1003421804
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1as - 14" | Ryzen AI 9 | 64GB | 1TB
25.364 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1as - 14" | Ryzen AI 9 | 64GB | 1TB billede

Produktinformation

AMD Ryzen AI 9 HX Pro 375, Op til 55 TOPS (NPU), 64GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite med Active Care + Travel Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 5y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B72T7ET#UUW
EAN: 0199251997495
Varenr.: 3422029
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook 8 G1a 14 Amd Ryzen Ai 9 Pro 64gb 1000gb
36.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK24.951 kr24.951 krKøb
2CompuMail DK24.952 kr24.952 krKøb
3Proshop DK25.364 kr25.364 krKøb
4Dustin DK36.499 kr36.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation i 183 dage. Laveste pris i perioden er 16.985 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 28.614 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23.980 kr.

Den nuværende pris på 24.951 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for HP ZBook 8 G1as Mobile Workstation - Copilot+ PC, AI PC, AI Workstation - AMD Ryzen AI 9 HX PRO - 375 / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - Radeon 890M - 64 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202624.951 kr436 kr (2%)
29. maj 202624.515 kr71 kr (0%)
26. maj 202624.586 kr123 kr (0%)
25. maj 202624.709 kr1 kr (0%)
24. maj 202624.710 kr53 kr (0%)
23. maj 202624.763 kr8 kr (0%)
22. maj 202624.771 kr62 kr (0%)
21. maj 202624.833 kr1 kr (0%)
20. maj 202624.834 kr61 kr (0%)
19. maj 202624.895 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret