Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP OneShred 15CC makulator - krydssnit 4 × 35 mm, P-4 - hvid/grå

Hewlett-PackardMakuleringsmaskinerEAN: 4030152028030
Pris fra 1.351 krtil 1.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 568 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP OneShred 15CC makulator - krydssnit 4 × 35 mm, P-4 - hvid/grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1351 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP OneShred 15CC Makulator kryds snit 4 x 35 mm
1.351 kr
Til butik
HP OneShred 15CC Makulator kryds snit 4 x 35 mm billede

Produktinformation

HP OneShred 15CC - Makulator - particle cut / cross cut - 4 x 35 mm - P-4 - Hvid/Grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2803
EAN: 4030152028030
Varenr.: 998124526
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP OneShred 15CC makulator 20 l - mikro-cut P-4
1.699 kr
Til butik
HP OneShred 15CC makulator 20 l - mikro-cut P-4 billede

Produktinformation

Effektiv makulering til kontor og hjemHP OneShred 15CC er en pålidelig makulator til daglig håndtering af fortrolige dokumenter. Den krydssnitter i mikro-cut med en partikelstørrelse på 4 × 35 mm, så papiret ikke kan samles igen. Med pladsbesparende 20 l opsamler og lette hjul er den nem at flytte rundt i kontoret.Designet til sikker og smidig brugMakulatoren klarer op til 15 ark ad gangen via manuel indføring og kan også makulere hæfteklammer, papirclips og betalingskort. Den har automatisk tænd/sluk, omvendt-funktion og overophedningsbeskyttelse. Lydniveauet er 65 dB, og kabinettet er i lys grå, der passer diskret ind i de fleste arbejdsmiljøer.Sikkerhedsniveau (papir): P-4Skæremetode: Mikro-cutPartikelstørrelse: 4 × 35 mmIndføringskapacitet: 15 arkMakulering af: papir, hæfteklammer, papirclips, kreditkortMakulering af CD’er: NejStøjniveau: 65 dBBeholdervolumen: 20 lAutomatisk tænd/sluk: JaOmvendt-funktion: JaOverophedningsbeskyttelse: JaHjul: JaBredde: 35,4 cmDybde: 24,0 cmHøjde: 53,4 cmVægt: 9,4 kgFarve: Lys grå...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Makulatorer
Vægt: 15.13g
EAN: 4030152028030
Varenr.: 2121003
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP OneShred 15CC makulator 20 l - mikro-cut P-4
1.719 kr
Til butik
HP OneShred 15CC makulator 20 l - mikro-cut P-4 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Makulatorer
Vægt: 15.13g
EAN: 4030152028030
Varenr.: 2121003
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP OneShred 15CC Makulator kryds snit 4 x 35 mm
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP OneShred 15CC makulator - krydssnit 4 × 35 mm, P-4 - hvid/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP OneShred 15CC makulator - krydssnit 4 × 35 mm, P-4 - hvid/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.351 kr1.351 krKøb
2Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
3Vivas DK1.719 kr1.908 krKøb
4Ultrashop1.919 kr1.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP OneShred 15CC makulator - krydssnit 4 × 35 mm, P-4 - hvid/grå

PriceData har fulgt prisen på HP OneShred 15CC makulator - krydssnit 4 × 35 mm, P-4 - hvid/grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.351 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.092 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.699 kr.

Den nuværende pris på 1.351 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for HP OneShred 15CC makulator - krydssnit 4 × 35 mm, P-4 - hvid/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for HP OneShred 15CC makulator - krydssnit 4 × 35 mm, P-4 - hvid/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.351 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.360 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.369 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.378 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.387 kr145 kr (9%)
21. maj 20261.532 kr59 kr (4%)
20. maj 20261.473 kr60 kr (4%)
18. maj 20261.533 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.534 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.535 kr57 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret