Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP OneShred Auto 80CC makulator - partikel-/krydssnit 4,3 × 12 mm, P-4 - Hvid/Grå

Hewlett-PackardMakuleringsmaskinerEAN: 4030152028177
Pris fra 1.369 krtil 1.759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.269 kr 3. maj

Sammenlign priser på HP OneShred Auto 80CC makulator - partikel-/krydssnit 4,3 × 12 mm, P-4 - Hvid/Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP OneShred Auto 80CC, Krydsmakulering, 22 cm, 4.3 x 12 mm, 15 L, 80 ark, 68 dB
1.369 kr
Til butik
HP OneShred Auto 80CC, Krydsmakulering, 22 cm, 4.3 x 12 mm, 15 L, 80 ark, 68 dB billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Makuleringsmaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: HPI-2817
EAN: 4030152028177
Varenr.: 20966207
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP OneShred Auto 80CC Makulator 4,3 x 12 mm
1.370 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP OneShred Auto 80CC makulator - krydsmakulering, 22 cm, hvid
1.429 kr
Til butik
HP OneShred Auto 80CC makulator - krydsmakulering, 22 cm, hvid billede

Produktinformation

Effektiv makulering til hjemmekontor og mindre kontorerHP OneShred Auto 80CC er en driftssikker makulator med krydsmakulering, der hjælper dig med at beskytte følsomme oplysninger i hverdagen. Den arbejder ved et lydniveau på 68 dB og makulerer A4-dokumenter til små stykker på 4,3 × 12 mm for øget sikkerhed (P-4). Med en automatisk kurvkapacitet på 80 ark og en 15 l opsamlingsbeholder er den ideel til regelmæssig brug i kontormiljøer.Gennemtænkt ydeevne og brugervenlighedMakulatoren har en arbejdsbredde på 22 cm, passer til A4 og kan også makulere kreditkort. Den arbejder op til 10 minutter ad gangen med en hastighed på 2.000 mm/min. Praktiske funktioner som fyldt-beholder-indikator og overophedningsbeskyttelse gør betjeningen enkel og tryg. Det kompakte design i hvid med vindue på beholderen passer let ind ved skrivebordet.Makuleringstype: KrydsmakuleringSikkerhedsniveau (papir): P-4Snitstørrelse: 4,3 × 12 mmArbejdsbredde: 22 cm (A4)Automatisk kurvkapacitet: 80 arkBeholdervolumen: 15 lKan makulere: Papir, kreditkortArbejdstid pr. cyklus: 10 minHastighed: 2.000 mm/minLydniveau: 68 dBOverophedningsbeskyttelse: JaStrøm: 414 W, 230 V, 50 Hz, 1,8 AH×B×D: 42,5 × 33,0 × 21,9 cmVægt: 7,7 kgFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Makulatorer
Vægt: 11.19g
EAN: 4030152028177
Varenr.: 2121007
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP OneShred Auto 80CC makulator - krydsmakulering, 22 cm, hvid
1.449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP OneShred Auto 80CC Makulator 4,3 x 12 mm
1.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP OneShred Auto 80CC makulator - partikel-/krydssnit 4,3 × 12 mm, P-4 - Hvid/Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP OneShred Auto 80CC makulator - partikel-/krydssnit 4,3 × 12 mm, P-4 - Hvid/Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.369 kr1.369 krKøb
2CompuMail DK1.370 kr1.370 krKøb
3Boligcenter DK1.429 kr1.429 krKøb
4Vivas DK1.449 kr1.618 krKøb
5Ultrashop1.759 kr1.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP OneShred Auto 80CC makulator - partikel-/krydssnit 4,3 × 12 mm, P-4 - Hvid/Grå

PriceData har fulgt prisen på HP OneShred Auto 80CC makulator - partikel-/krydssnit 4,3 × 12 mm, P-4 - Hvid/Grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.266 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.357 kr.

Den nuværende pris på 1.369 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for HP OneShred Auto 80CC makulator - partikel-/krydssnit 4,3 × 12 mm, P-4 - Hvid/Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for HP OneShred Auto 80CC makulator - partikel-/krydssnit 4,3 × 12 mm, P-4 - Hvid/Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.369 kr50 kr (4%)
28. maj 20261.319 kr10 kr (1%)
26. maj 20261.329 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.327 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.328 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.329 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.328 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.329 kr60 kr (5%)
3. maj 20261.269 kr60 kr (5%)
2. maj 20261.329 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret