Gå til hovedindhold

HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0

Pris fra 2.919 krtil 3.919 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.000 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.384 kr 14. mar.

Sammenlign priser på HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2919 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet Pro MFP 4102fdw All in One Multifunktion - Monokrom - Laser
2.919 kr
Til butik
HP LaserJet Pro MFP 4102fdw All in One Multifunktion - Monokrom - Laser billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter med sort/hvid laserudskrift, op til 40 spm udskrivningshastighed, integreret 50-arks ADF til duplexscanning, faxunderstøttelse og flere kablede og trådløse grænseflader. HP LaserJet Pro kombinerer hurtig sort/hvid udskrift med robust dokumenthåndtering og mobile udskriftsmuligheder for at strømline kontorarbejdsgange. Udskriftsteknologi: Sort/hvid laser Udskrivningshastighed: Op til 40 spm (A4) Scanningsopløsning: Op til 1200 x 1200 dpi med automatisk duplex ADF-kapacitet: 50-arks dokumentføder Papirkapacitet: Standard 350 ark, udbygbar til 900 ark Tilslutning: Gigabit LAN, Wi‑Fi(n), USB, USB host og Bluetooth LE; AirPrint aktiveret Designet til små og mellemstore kontorer, den understøtter anbefalede månedlige volumener og inkluderer scan-til-e-mail, scan-til-cloud og privat udskrivning for effektive, sikre dokumentarbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 2Z624F#B19
EAN: 0195161936289
Varenr.: 3119944
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP LaserJet Pro MFP 4102fdw Laser
3.024 kr
Til butik
HP LaserJet Pro MFP 4102fdw Laser billede

Produktinformation

HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB, USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, Bluetooth...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2Z624F#B19
EAN: 0195161936289
Varenr.: 1000773097
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0
3.024 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Laserjet Pro Mfp 4102fdw A4 Mfp
3.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter HP LaserJet Pro MFP 4102fdw A4 - 1200 × 1200 dpi, 40 s./min., Wi‑Fi
3.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter HP LaserJet Pro MFP 4102fdw A4 - 1200 × 1200 dpi, 40 s./min., Wi‑Fi
3.319 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP LaserJet Pro MFP4102fdw laserprinter
3.490 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP LaserJet Pro MFP 4102fdw Laser
3.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.919 kr2.919 krKøb
2CompuMail DK3.024 kr3.024 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.024 kr3.093 krKøb
4Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.508 krKøb
7Komplett DK3.490 kr3.490 krKøb
8Ultrashop3.919 kr3.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0

PriceData har fulgt prisen på HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.765 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 3.022 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.597 kr.

Den nuværende pris på 2.919 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for HP LaserJet Pro MFP 4102fdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 38 spm (kopiering) - op til 40 spm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB, USB vært, Bluetooth, USB 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.919 kr93 kr (3%)
27. maj 20263.012 kr10 kr (0%)
26. maj 20263.022 kr126 kr (4%)
25. maj 20262.896 kr118 kr (4%)
24. maj 20263.014 kr2 kr (0%)
23. maj 20263.012 kr93 kr (3%)
22. maj 20262.919 kr37 kr (1%)
18. maj 20262.882 kr207 kr (8%)
15. maj 20262.675 kr2 kr (0%)
14. maj 20262.673 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret