Gå til hovedindhold

Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0190780843628
Pris fra 1.705 krtil 2.945 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.240 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.562 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1705 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 991X / M0J94AE High Capacity Magenta Ink
1.705 kr
Til butik
HP 991X / M0J94AE High Capacity Magenta Ink billede

Produktinformation

187 ml, Højtydende, magenta, original, PageWide, blækpatron, for PageWide Color 755, MFP 77X; PageWide Managed P77740, P77750; PageWide Pro 750, 77X

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: M0J94AE
EAN: 0190780843628
Varenr.: 2594949
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 991X Magenta 16000 sider Blæk M0J94AE
1.755 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide
-14%1.899 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide billede

Produktinformation

HP 991X - 187 ml - Højtydende - magenta - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Color 755; PageWide Managed P77740, P77760; PageWide Pro 750, 772, 777Du får professionel farveudskrivning til en god pris og med det resultat, du forventer, hver gang. Originale HP PageWide-patroner giver den vedvarende udskrivningskapacitet, kvalitet og overkommelige pris, som virksomheder kræver.Designet til at virke første gang og hver eneste gangDu kan være helt sikker på, at de originale HP-patroner giver ensartet kvalitet og førsteklasses ydelse.Kvalitetsudskrifter, som du kan være stolt overDu får førsteklasses udskriftskvalitet med de originale HP-patroner, der er designet til at give levende farver, skarp tekst og dyb sort, så udskrifterne virkelig gør indtryk.Det miljømæssigt rigtige valgUdskriv med ro i sindet – de originale HP-patroner er designet, se de nemt kan genanvendes, hvilket mindsker mængden af affald og gavner miljøet.Bedre sammen. Bedre resultaterOriginale HP-patroner er de eneste patroner, der er udviklet sammen med HP-printere, så de giver god kvalitet, ensartede resultater og ensartet ydelse.Print af store mængder til en lavere pris pr. sideReducer omkostningerne til udskrivning af store mængder – patroner med høj kapacitet giver en lavere pris pr. side end almindelige patroner.Kvalitetsudskrifter helt til slutningen af patronens levetidBevar kvaliteten til sidste dråbe ved at bruge den indbyggede intelligente patron.GenereltBredde ved forsendelse: 22 cmDybde ved forsendelse: 5.2 cmHøjde ved forsendelse: 4.8 cmVægt ved forsendelse: 350 gForbrugsartiklerAfkast: Op til 16000 sider ISO/IEC 24711

Produktspecifikationer

Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.36g
EAN: 0190780843628
Varenr.: 1811581
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide
-14%1.919 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk M0J94AE 991X Magenta
-31%1.952 kr
Før 2.809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 991X Magenta 16000 sider Blæk M0J94AE
1.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Magenta 991x - Pw Pro 772
2.369 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 991X Blækpatron Magenta M0J94AE Modsvarer: N/A
2.559 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tonerpatron HP PageWide 991X magenta
2.708,96 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 991x Toner Magenta, 16000 Sider
2.945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.705 kr1.705 krKøb
2CompuMail DK1.755 kr1.755 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
5Teknikproffset DK1.952 kr2.001 krKøb
6Ultrashop1.999 kr1.999 krKøb
7Dustin DK2.369 kr2.455,25 krKøb
8InkClub DK2.559 kr2.559 krKøb
9RedOffice Konpap2.708,96 kr2.708,96 krKøb
10Hertels Boresko2.945 kr2.945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide i 132 dage. Laveste pris i perioden er 1.481 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 1.706 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.621 kr.

Den nuværende pris på 1.705 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Blækpatron magenta HP 991X - 16.000 sider - PageWide de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.705 kr72 kr (4%)
23. maj 20261.633 kr32 kr (2%)
12. maj 20261.601 kr105 kr (6%)
8. maj 20261.706 kr39 kr (2%)
4. maj 20261.667 kr24 kr (1%)
3. maj 20261.643 kr24 kr (1%)
2. maj 20261.667 kr34 kr (2%)
1. maj 20261.633 kr34 kr (2%)
30. apr. 20261.667 kr26 kr (2%)
27. apr. 20261.641 kr40 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret