Gå til hovedindhold

HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886111748938
Pris fra 301 krtil 563,66 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 262,66 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 3. mar.

Sammenlign priser på HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 301 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 951XL Magenta Blækpatron Original
301 kr
Til butik
HP 951XL Magenta Blækpatron Original billede

Produktinformation

HP 951XL Magenta Blækpatron Original HP Magenta Blækpatron Nr.951XL (CN047AE)

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP OfficeJet Pro 251dw
EAN: 0886111748938
Varenr.: CN047AE
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 951XL / CN047AE High Capacity Magenta Ink
318 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 951XL Magenta 1500 sider Blæk CN047AE
362 kr
Til butik
HP 951XL Magenta 1500 sider Blæk CN047AE billede

Produktinformation

HP Original 951XL-blækpatron med høj kapacitet, magenta. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 1500 Sider, Farve blæk volumen: 17 ml, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CN047AE
EAN: 0886111748938
Varenr.: 987684913
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 951XL magenta - 1.500 sider (CN047AE)
409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 951XL Magenta 1500 sider Blæk CN047AE
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 951XL magenta - 1.500 sider (CN047AE)
429 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk CN047AE 951XL Magenta
431 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 951xl Blæk Magenta, 1300 Sider
491,26 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Magenta No.951xl - Pro 8100
494 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron HP CN047AE magenta (951XL)
-3%563,66 kr
Før 581,29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk301 kr301 krKøb
2Proshop DK318 kr357 krKøb
3CompuMail DK362 kr362 krKøb
4InkClub DK399 kr399 krKøb
5Boligcenter DK409 kr409 krKøb
6Ultrashop429 kr429 krKøb
7Vivas DK429 kr498 krKøb
8Teknikproffset DK431 kr480 krKøb
9Hertels Boresko491,26 kr491,26 krKøb
10Dustin DK494 kr580,25 krKøb
11RedOffice Konpap563,66 kr563,66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 301 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 275 kr.

Den nuværende pris på 301 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for HP HP 951XL Blækpatron Magenta CN047AE Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026301 kr22 kr (8%)
3. mar. 2026279 kr22 kr (7%)
2. mar. 2026301 kr22 kr (8%)
13. dec. 2025279 kr64 kr (30%)
12. dec. 2025215 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret