Gå til hovedindhold

HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0192545866545
Pris fra 273 krtil 496,85 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 223,85 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 270 kr 23. maj

Sammenlign priser på HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 963XL / 3JA28AE High Capacity Magenta Ink
273 kr
Til butik
HP 963XL / 3JA28AE High Capacity Magenta Ink billede

Produktinformation

23.25 ml, Højtydende, magenta, original, blækpatron, for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3JA28AE
EAN: 0192545866545
Varenr.: 2740572
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 963XL Magenta Printerpatron Original
275 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 963XL Magenta 1600 sider Blæk 3JA28AE
303 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 963XL magenta - højtydende (23,25 ml)
339 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A
355 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 963XL magenta - højtydende (23,25 ml)
359 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk 3JA28AE 963XL Magenta
-1%364 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 963XL Magenta 1600 sider Blæk 3JA28AE
389 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Magenta No 963xl 1.6k – Officejet Pro 9010
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 963XL High Yield Magenta Ink
496,85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK273 kr312 krKøb
2Tonerland.dk275 kr275 krKøb
3CompuMail DK303 kr303 krKøb
4Boligcenter DK339 kr339 krKøb
5InkClub DK355 kr355 krKøb
6Vivas DK359 kr428 krKøb
7Teknikproffset DK364 kr413 krKøb
8Ultrashop389 kr389 krKøb
9Dustin DK431 kr517,25 krKøb
10RedOffice Konpap496,85 kr496,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 270 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 273 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for HP HP 963XL Blækpatron Magenta 3JA28AE Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026273 kr1 kr (0%)
27. maj 2026272 kr1 kr (0%)
24. maj 2026271 kr1 kr (0%)
23. maj 2026270 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026273 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026272 kr2 kr (1%)
29. jan. 2026274 kr1 kr (0%)
13. dec. 2025273 kr2 kr (1%)
12. dec. 2025275 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret