Gå til hovedindhold

HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886111749034
Pris fra 171 krtil 280,15 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 109,15 kr (39% besparelse)

Sammenlign priser på HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta
171 kr
Til butik
HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta billede

Produktinformation

Højtydende, magenta, original, blækpatron, for Officejet 6100, 6600 H711a, 6700, 7110, 7510, 7610, 7612

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CN055AE
EAN: 0886111749034
Varenr.: 2329164
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
HP 933XL magenta blækpatron CN055AE
179 kr
Til butik
HP 933XL magenta blækpatron CN055AE billede

Produktinformation

Se fabrikant modeller som produktet passer til.....HP OfficeJet 6100 e-PrinterHP OFFICEJET 6100 PREMIUM E ALL IN ONEHP OFFICEJET 6600 PREMIUM E ALL IN ONEHP OFFICEJET 6700 PREMIUM E ALL IN ONEHP OfficeJet 7110 Wide Format ePrinterHP OfficeJet 7510 WFHP Of...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 933XL
EAN: 0886111749034
Varenr.: 6297
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 933XL Magenta 825 sider Blæk CN055AE
188 kr
Til butik
HP 933XL Magenta 825 sider Blæk CN055AE billede

Produktinformation

HP Original 933XL-blækpatron med høj kapacitet, magenta. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 825 Sider, Farve blæk volumen: 9 ml, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CN055AE
EAN: 0886111749034
Varenr.: 987655423
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 933XL Magenta Blækpatron Original
202 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 933XL magenta - høj kapacitet (825 sider)
209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 933XL magenta - høj kapacitet (825 sider)
229 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 933XL Blækpatron Magenta CN055AE Modsvarer: N/A
235 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 933XL Magenta 825 sider Blæk CN055AE
239 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Magenta 933xl - Officejet 6100/6600/6700 Premium
-0%256 kr
Før 256,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 933xl Blæk Magenta, 825 Sider
263,66 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpaptron HP No933XL magenta Officejet
-6%280,15 kr
Før 299,49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK171 kr210 krKøb
2Dalgaard-IT179 kr179 krKøb
3CompuMail DK188 kr188 krKøb
4Tonerland.dk202 kr202 krKøb
5Boligcenter DK209 kr209 krKøb
6Vivas DK229 kr298 krKøb
7InkClub DK235 kr235 krKøb
8Ultrashop239 kr239 krKøb
9Dustin DK256 kr342,25 krKøb
10Hertels Boresko263,66 kr263,66 krKøb
11RedOffice Konpap280,15 kr280,15 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta

PriceData har fulgt prisen på HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta i 153 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for HP 933XL / CN055AE High Capacity Magenta Ink - Blækpatron Magenta de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026171 kr26 kr (18%)
7. feb. 2026145 kr29 kr (17%)
6. feb. 2026174 kr29 kr (20%)
2. feb. 2026145 kr29 kr (17%)
1. feb. 2026174 kr29 kr (20%)
16. jan. 2026145 kr30 kr (17%)
15. jan. 2026175 kr30 kr (21%)
11. jan. 2026145 kr30 kr (17%)
10. jan. 2026175 kr30 kr (21%)
2. jan. 2026145 kr30 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret