Gå til hovedindhold

HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886111749027
Pris fra 171 krtil 295,4 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 124,4 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan
171 kr
Til butik
HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan billede

Produktinformation

Højtydende, cyan, original, blækpatron, for Officejet 6100, 6600 H711a, 6700, 7110, 7510, 7610, 7612

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CN054AE
EAN: 0886111749027
Varenr.: 2324620
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
HP 933XL Cyan blækpatron CN054AE
179 kr
Til butik
HP 933XL Cyan blækpatron CN054AE billede

Produktinformation

Se fabrikant modeller som produktet passer til.....HP OfficeJet 6100 e-PrinterHP OFFICEJET 6100 PREMIUM E ALL IN ONEHP OFFICEJET 6600 PREMIUM E ALL IN ONEHP OFFICEJET 6700 PREMIUM E ALL IN ONEHP OfficeJet 7110 Wide Format ePrinterHP OfficeJet 7510 WFHP Of...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 933XL
EAN: 0886111749027
Varenr.: 6299
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 933XL Cyan 825 sider Blæk CN054AE
192 kr
Til butik
HP 933XL Cyan 825 sider Blæk CN054AE billede

Produktinformation

HP Original 933XL-blækpatron med høj kapacitet, cyan. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 825 Sider, Farve blæk volumen: 8,5 ml, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CN054AE
EAN: 0886111749027
Varenr.: 987655422
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 933XL Cyan Blækpatron Original
202 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 933XL Blækpatron Cyan CN054AE Modsvarer: N/A
235 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 933XL Cyan 825 sider Blæk CN054AE
249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Cyan 933xl - Oj 6100/6600/6700 Premium
-0%256 kr
Før 256,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 933xl Blæk Cyan, 825 Sider
263,6 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk CN054AE 933XL Cyan
280 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpaptron HP No933XL cyan Officejet
-6%295,4 kr
Før 315,78 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK171 kr210 krKøb
2Dalgaard-IT179 kr179 krKøb
3CompuMail DK192 kr192 krKøb
4Tonerland.dk202 kr202 krKøb
5InkClub DK235 kr235 krKøb
6Ultrashop249 kr249 krKøb
7Dustin DK256 kr342,25 krKøb
8Hertels Boresko263,6 kr263,6 krKøb
9Teknikproffset DK280 kr329 krKøb
10RedOffice Konpap295,4 kr295,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan

PriceData har fulgt prisen på HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan i 175 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HP 933XL / CN054AE - High Yield - Cyan Ink - Blækpatron Cyan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026171 kr3 kr (2%)
17. dec. 2025174 kr1 kr (1%)
14. dec. 2025175 kr4 kr (2%)
13. dec. 2025179 kr6 kr (3%)
12. dec. 2025173 kr6 kr (3%)
10. dec. 2025179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret