Gå til hovedindhold

HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0190781050124
Pris fra 1.158 krtil 1.575 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 417 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.157 kr 12. maj

Sammenlign priser på HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1158 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 982X Sort 20000 sider Blæk T0B30A
1.158 kr
Til butik
HP 982X Sort 20000 sider Blæk T0B30A billede

Produktinformation

HP 982X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color Flow MFP 785; PageWide Managed Color E75160, MFP P779

Produktspecifikationer

Artikel nr.: T0B30A
EAN: 0190781050124
Varenr.: 992726957
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 982X / T0B30A High Capacity Black Ink
1.293 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 982X Sort 20000 sider Blæk T0B30A
1.319 kr
Til butik
HP 982X Sort 20000 sider Blæk T0B30A billede

Produktinformation

HP 982X Sort Blæk T0B30A Oplev skarp og langvarig udskrivning med HP 982X Sort Blækpatron. Denne høje kapacitetspatron tilbyder en imponerende sideudskrift på op til 20.000 sider, hvilket gør den ideel til travle kontorer eller virksomheder, der kræver hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 0190781050124
Varenr.: 39000
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Sort 982x 194ml - T0b30a
-0%1.556 kr
Før 1.556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A
1.569 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Hp No.982X Sort Printerpatron Original
1.575 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.158 kr1.158 krKøb
2Proshop DK1.293 kr1.293 krKøb
3Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb
4Dustin DK1.556 kr1.642,25 krKøb
5InkClub DK1.569 kr1.569 krKøb
6Tonerland.dk1.575 kr1.575 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A i 161 dage. Laveste pris i perioden er 1.130 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 1.451 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.285 kr.

Den nuværende pris på 1.158 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for HP HP 982X Blækpatron sort T0B30A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.158 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.157 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.158 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.157 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.158 kr50 kr (4%)
30. apr. 20261.208 kr39 kr (3%)
18. apr. 20261.247 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.248 kr137 kr (10%)
16. apr. 20261.385 kr66 kr (5%)
15. apr. 20261.451 kr66 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret