Gå til hovedindhold

HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0088698004388
Pris fra 105 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 9. maj

Sammenlign priser på HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 51604A Black Printhead - Blækpatron Sort
105 kr
Til butik
HP 51604A Black Printhead - Blækpatron Sort billede

Produktinformation

3 ml, sort, original, blækpatron, for QuietJet Plus; ThinkJet

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 51604A
EAN: 0088698004388
Varenr.: 2006363
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet
148 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Sort - Thinkjet/quietjet
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Blæk Sort - Thinkjet/quietjet billede

Produktinformation

Pigmentbaseret sort blæk giver skarp, vandafvisende tekst Indbygget printerelektronik sikrer ensartede udskrifter og færre papirstop Snap-in-installation er hurtig, så IT-personale bruger mindre tid ved udskiftning Standard-yield 3 ml kapacitet egner sig til rutinemæssige fakturaer, formularer og arkivering Kompatibel med ThinkJet, QuietJet-serien og HP ScanJet n9120-printere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blæk
Artikel nr.: 51604A
EAN: 0088698004388
Varenr.: 5010031231
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 51604A Blækpatron sort 51604A Modsvarer: N/A
165 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
HP 5160A sort blækpatron
171,25 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Sort 750.000 tegn Blæk 51604A
178 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Printhead Black 3,7ml
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK105 kr144 krKøb
2CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
3Dustin DK156 kr242,25 krKøb
4InkClub DK165 kr165 krKøb
5HUMA.dk171,25 kr171,25 krKøb
6CompuMail DK178 kr178 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet

PriceData har fulgt prisen på HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for HP - 3 ml - sort - original - blækpatron - for QuietJet Plus ThinkJet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026105 kr1 kr (1%)
9. maj 2026104 kr1 kr (1%)
8. maj 2026105 kr1 kr (1%)
7. maj 2026104 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026105 kr4 kr (4%)
17. apr. 2026109 kr4 kr (4%)
11. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026104 kr3 kr (3%)
5. mar. 2026107 kr3 kr (3%)
3. mar. 2026104 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret