Gå til hovedindhold

Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml)

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0192545866583
Pris fra 269 krtil 496,19 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 227,19 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 268 kr 13. maj

Sammenlign priser på Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 963XL / 3JA29AE High Capacity Yellow Ink
269 kr
Til butik
HP 963XL / 3JA29AE High Capacity Yellow Ink billede

Produktinformation

22.92 ml, Højtydende, gul, original, blækpatron, for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3JA29AE
EAN: 0192545866583
Varenr.: 2740573
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 963XL Yellow Printerpatron Original
275 kr
Til butik
HP 963XL Yellow Printerpatron Original billede

Produktinformation

HP 963XL Yellow Printerpatron Original HP Farve: Yellow Printerpatron Varenavn: Yellow Inkjet Cartridge No.963XL (3JA29AE)Type: Original HPModel: 963XL - No.963xl No.963XL (3JA29AE) HP 963XL.EANnr.: 0192545866583Oemnr.: 3JA29AEAntalsider: Op til 1.600 v.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP OfficeJet Pro 9010
EAN: 0192545866583
Varenr.: 3JA29AE
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 963XL Gul 1600 sider Blæk 3JA29AE
303 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml)
339 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 963XL Blækpatron Gul 3JA29AE Modsvarer: N/A
355 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml)
359 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk 3JA29AE 963XL Gul
-1%364 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 963XL Gul 1600 sider Blæk 3JA29AE
389 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 963xl Blæk gul, 1600 Sider
403,16 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Gul No 963xl 1.6k – Officejet Pro 9010
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 963XL High Yield Yellow Ink
496,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK269 kr308 krKøb
2Tonerland.dk275 kr275 krKøb
3CompuMail DK303 kr303 krKøb
4Boligcenter DK339 kr339 krKøb
5InkClub DK355 kr355 krKøb
6Vivas DK359 kr428 krKøb
7Teknikproffset DK364 kr413 krKøb
8Ultrashop389 kr389 krKøb
9Hertels Boresko403,16 kr403,16 krKøb
10Dustin DK431 kr517,25 krKøb
11RedOffice Konpap496,19 kr496,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml)

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml) i 111 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Blækpatron HP 963XL gul - høj kapacitet (22,92 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026269 kr1 kr (0%)
13. maj 2026268 kr1 kr (0%)
2. maj 2026269 kr1 kr (0%)
1. maj 2026270 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026273 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026275 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026274 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026273 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026272 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret