Gå til hovedindhold

Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0725184104152
Pris fra 318 krtil 506,28 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 188,28 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 953XL / F6U18AE High Capacity Yellow Ink
318 kr
Til butik
HP 953XL / F6U18AE High Capacity Yellow Ink billede

Produktinformation

18 ml, Højtydende, gul, original, hængekasse, blækpatron, for Officejet Pro 77XX, 82XX, 87XX

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: F6U18AE
EAN: 0725184104152
Varenr.: 2545872
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 953XL Yellow Original Printerpatron
323 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 953XL Gul 1450 sider Blæk F6U18AE
352 kr
Til butik
HP 953XL Gul 1450 sider Blæk F6U18AE billede

Produktinformation

HP Original 953XL-blækpatron med høj kapacitet, gul. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Høj, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 1450 Sider, Farve blæk volumen: 18 ml, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: F6U18AE
EAN: 0725184104152
Varenr.: 990333866
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 953XL Blækpatron Gul F6U18AE Modsvarer: N/A
375 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk F6U18AE 953XL Gul
-12%396 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 953XL gul - høj kapacitet (18 ml)
399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 953XL Gul 1450 sider Blæk F6U18AE
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 953XL gul - høj kapacitet (18 ml)
419 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 953xl Blæk gul, 1600 Sider
490,54 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740
494 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 953XL HY Ink Cartridge gul
-7%506,28 kr
Før 542,45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK318 kr357 krKøb
2Tonerland.dk323 kr323 krKøb
3CompuMail DK352 kr352 krKøb
4InkClub DK375 kr375 krKøb
5Teknikproffset DK396 kr445 krKøb
6Boligcenter DK399 kr399 krKøb
7Ultrashop419 kr419 krKøb
8Vivas DK419 kr488 krKøb
9Hertels Boresko490,54 kr490,54 krKøb
10Dustin DK494 kr580,25 krKøb
11RedOffice Konpap506,28 kr506,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740

PriceData har fulgt prisen på Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Hp Blæk Gul 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026318 kr1 kr (0%)
27. maj 2026319 kr4 kr (1%)
9. apr. 2026323 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026322 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026323 kr1 kr (0%)
3. mar. 2026322 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026323 kr1 kr (0%)
26. feb. 2026322 kr1 kr (0%)
10. dec. 2025323 kr1 kr (0%)
9. dec. 2025324 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret