Gå til hovedindhold

Blækpatron HP 963XL cyan - høj kapacitet, original

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0192545866507
Pris fra 268 krtil 475,11 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 207,11 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blækpatron HP 963XL cyan - høj kapacitet, original og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 963XL / 3JA27AE High Capacity Cyan Ink
268 kr
Til butik
HP 963XL / 3JA27AE High Capacity Cyan Ink billede

Produktinformation

22.77 ml, Højtydende, cyan, original, blækpatron, for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3JA27AE
EAN: 0192545866507
Varenr.: 2740571
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 963XL Cyan Printerpatron Original
275 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 963XL Cyan 1600 sider Blæk 3JA27AE
303 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 963XL cyan - højtydende (22,77 ml)
339 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 963XL Blækpatron Cyan 3JA27AE Modsvarer: N/A
355 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 963XL cyan - højtydende (22,77 ml)
359 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk 3JA27AE 963XL Cyan
-1%364 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 963XL Cyan 1600 sider Blæk 3JA27AE
389 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan No 963xl 1.6k – Officejet Pro 9010
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 963XL High Yield Cyan Ink
475,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 963XL cyan - høj kapacitet, original koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 963XL cyan - høj kapacitet, original koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK268 kr307 krKøb
2Tonerland.dk275 kr275 krKøb
3CompuMail DK303 kr303 krKøb
4Boligcenter DK339 kr339 krKøb
5InkClub DK355 kr355 krKøb
6Vivas DK359 kr428 krKøb
7Teknikproffset DK364 kr413 krKøb
8Ultrashop389 kr389 krKøb
9Dustin DK431 kr517,25 krKøb
10RedOffice Konpap475,11 kr475,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron HP 963XL cyan - høj kapacitet, original

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron HP 963XL cyan - høj kapacitet, original i 111 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Blækpatron HP 963XL cyan - høj kapacitet, original. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Blækpatron HP 963XL cyan - høj kapacitet, original de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026268 kr5 kr (2%)
8. apr. 2026273 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026274 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026272 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026273 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026272 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret