Gå til hovedindhold

HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0889894377937
Pris fra 1.577 krtil 2.035 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 458 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.507 kr 26. mar.

Sammenlign priser på HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1577 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 728 Cyan Blæk F9K17A
1.577 kr
Til butik
HP 728 Cyan Blæk F9K17A billede

Produktinformation

HP 728 300 ml DesignJet-blækpatron, cyan. Kapabilitet: HP DesignJet T730, T830, Udskrivningsteknologi: Inkjet print, Udskrivning af farver: Blå. Bredde: 283 mm, Dybde: 41 mm, Højde: 118 mm. Pakkebredde: 283 mm, Pakkedybde: 41 mm, Pakkehøjde: 118 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 102 stk, Produkter pr. palle: 510 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Palle dimensioner (BxDxH): 1016 x 1219,2 x 919,48 mm, Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard): 1016 x 1219,2 x 919,5 mm (40 x 48 x 36.2"), Pallevægt (efter britisk standard): 304,4 kg (671 Pund)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: F9K17A
EAN: 0889894377937
Varenr.: 990007778
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 728 / F9K17A Cyan Ink
1.585 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.728 Cyan Printerpatron F9K17A Original
1.692 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 728 Cyan Blæk F9K17A
1.799 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Cyan 728 300ml - Dj T730/t830
1.994 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A
2.035 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.577 kr1.577 krKøb
2Proshop DK1.585 kr1.585 krKøb
3Tonerland.dk1.692 kr1.692 krKøb
4Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb
5Dustin DK1.994 kr2.080,25 krKøb
6InkClub DK2.035 kr2.035 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 779 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.506 kr.

Den nuværende pris på 1.577 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.577 kr28 kr (2%)
30. maj 20261.549 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.550 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.549 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.550 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.549 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.550 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.549 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.550 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.549 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret