Gå til hovedindhold

Tonerpatron sort HP 26A - Original LaserJet (CF226A)

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0889296154761
Pris fra 1.123 krtil 1.977,39 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 854,39 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.103 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Tonerpatron sort HP 26A - Original LaserJet (CF226A) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1123 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 26A / CF226A Black Toner
1.123 kr
Til butik
HP 26A / CF226A Black Toner billede

Produktinformation

Sort, original, LaserJet, tonerpatron (CF226A), for LaserJet Pro M402, MFP M426

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CF226A
EAN: 0889296154761
Varenr.: 2531102
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 26A Sort 3100 sider Toner CF226A
1.140 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 26A Sort Toner CF226A Original
1.154 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP 26A Tonerkassett 1 styck Original Svart
-7%1.204 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til HP - 26A sort 3.100 sider (CF226A)
-6%1.219 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til HP - 26A sort 3.100 sider (CF226A)
-6%1.239 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 26A Sort 3100 sider Toner CF226A
1.299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort 26a 3.1k - Lj M402/m426
-0%1.431 kr
Før 1.431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 26A Tonerkassette sort CF226A Modsvarer: N/A
1.505 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 26A Toner Cf226a Sort, 3100 Sider
1.639,28 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner HP 26A sort
1.977,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tonerpatron sort HP 26A - Original LaserJet (CF226A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tonerpatron sort HP 26A - Original LaserJet (CF226A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.123 kr1.123 krKøb
2CompuMail DK1.140 kr1.140 krKøb
3Tonerland.dk1.154 kr1.154 krKøb
4Teknikproffset DK1.204 kr1.263 krKøb
5Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
6Vivas DK1.239 kr1.308 krKøb
7Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
8Dustin DK1.431 kr1.517,25 krKøb
9InkClub DK1.505 kr1.505 krKøb
10Hertels Boresko1.639,28 kr1.639,28 krKøb
11RedOffice Konpap1.977,39 kr1.977,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tonerpatron sort HP 26A - Original LaserJet (CF226A)

PriceData har fulgt prisen på Tonerpatron sort HP 26A - Original LaserJet (CF226A) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.102 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.126 kr.

Den nuværende pris på 1.123 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tonerpatron sort HP 26A - Original LaserJet (CF226A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tonerpatron sort HP 26A - Original LaserJet (CF226A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.123 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.121 kr15 kr (1%)
14. maj 20261.106 kr34 kr (3%)
13. maj 20261.140 kr14 kr (1%)
12. maj 20261.154 kr31 kr (3%)
2. maj 20261.123 kr31 kr (3%)
30. apr. 20261.154 kr51 kr (5%)
28. apr. 20261.103 kr23 kr (2%)
9. apr. 20261.126 kr1 kr (0%)
19. dec. 20251.125 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret