Gå til hovedindhold

HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0194441428858
Pris fra 1.450 krtil 2.104,06 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 654,06 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.299 kr 22. apr.

Sammenlign priser på HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1450 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 212A / W2120A Black Toner
1.450 kr
Til butik
HP 212A / W2120A Black Toner billede

Produktinformation

Sort, original, LaserJet, tonerpatron (W2120A), for Color LaserJet Enterprise MFP M578; LaserJet Enterprise Flow MFP M578

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: W2120A
EAN: 0194441428858
Varenr.: 2914392
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.212A Sort Lasertoner Original
1.484 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 212A Sort 5500 sider Toner W2120A
1.512 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter HP 212A sort - 5.500 sider
1.699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 212A Sort 5500 sider Toner W2120A
1.719 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter HP 212A sort - 5.500 sider
1.719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort 212a 5.5k - Clj M578
1.744 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A
1.775 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 212A Black Original LaserJet Toner Ca
2.104,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.450 kr1.450 krKøb
2Tonerland.dk1.484 kr1.484 krKøb
3CompuMail DK1.512 kr1.512 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
7Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb
8InkClub DK1.775 kr1.775 krKøb
9RedOffice Konpap2.104,06 kr2.104,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.395 kr.

Den nuværende pris på 1.450 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for HP HP 212A Tonerkassette sort W2120A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.450 kr23 kr (2%)
22. maj 20261.427 kr23 kr (2%)
25. apr. 20261.450 kr151 kr (12%)
22. apr. 20261.299 kr7 kr (1%)
21. apr. 20261.306 kr7 kr (1%)
20. apr. 20261.313 kr7 kr (1%)
19. apr. 20261.320 kr7 kr (1%)
18. apr. 20261.327 kr7 kr (1%)
17. apr. 20261.334 kr14 kr (1%)
16. apr. 20261.348 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret