Gå til hovedindhold

HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0194441428889
Pris fra 1.805 krtil 2.219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 414 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.777 kr 22. maj

Sammenlign priser på HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1805 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 212A / W2123A Magenta Toner
1.805 kr
Til butik
HP 212A / W2123A Magenta Toner billede

Produktinformation

Magenta, original, LaserJet, tonerpatron (W2123A), for Color LaserJet Enterprise MFP M578; LaserJet Enterprise Flow MFP M578

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: W2123A
EAN: 0194441428889
Varenr.: 2914390
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 212A Magenta 4500 sider Toner W2123A
1.869 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.212A Magenta W2123A Original
1.873 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 212A Magenta 4500 sider Toner W2123A
2.129 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A
2.175 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Magenta 212a 4.5k – Clj M578
-0%2.181 kr
Før 2.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter HP 212A magenta - Original
-4%2.199 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter HP 212A magenta - Original
-4%2.219 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.805 kr1.805 krKøb
2CompuMail DK1.869 kr1.869 krKøb
3Tonerland.dk1.873 kr1.873 krKøb
4Ultrashop2.129 kr2.129 krKøb
5InkClub DK2.175 kr2.175 krKøb
6Dustin DK2.181 kr2.267,25 krKøb
7Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
8Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.777 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.810 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.800 kr.

Den nuværende pris på 1.805 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.805 kr28 kr (2%)
22. maj 20261.777 kr28 kr (2%)
8. maj 20261.805 kr5 kr (0%)
5. maj 20261.800 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.805 kr28 kr (2%)
30. apr. 20261.777 kr23 kr (1%)
20. apr. 20261.800 kr5 kr (0%)
18. feb. 20261.805 kr3 kr (0%)
28. jan. 20261.802 kr8 kr (0%)
20. jan. 20261.810 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret