Gå til hovedindhold

HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer

HPStencilmaskinerEAN: 0198701027195
Pris fra 8.299 krtil 11.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.120 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.799 kr 11. apr.

Sammenlign priser på HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8299 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Storformatprinter - DesignJet T650 - 24" - 2400 x 1200 dpi - LAN & Wi‑Fi - 4-farvet
-21%8.299 kr
Før 10.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP Storformatprinter - DesignJet T650 - 24" - 2400 x 1200 dpi - LAN & Wi‑Fi - 4-farvet billede

Produktinformation

Storformatprinter til 24" medier med termisk inkjet farveprint og op til 2400 x 1200 dpi opløsning.Designet til præcise A1-udskrifter fra rullemedier, DesignJet T650 kombinerer et 4-farvet pigmentblæksystem med Gigabit Ethernet, Wi‑Fi og mobiludskr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Storformatprinter
EAN: 0198701027195
Varenr.: 3328843
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP DesignJet T650 Blækprinter
8.773 kr
Til butik
HP DesignJet T650 Blækprinter billede

Produktinformation

HP DesignJet T650 - 24" stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5HB08D#B19
EAN: 0198701027195
Varenr.: 1002558152
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Designjet T650 24 tommer (61cm)
-5%9.461 kr
Før 9.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Designjet T650 24 tommer (61cm) billede

Produktinformation

2400 x 1200 dpi udskrifter leverer skarp, præcis streggrafik A1-udskrift med 81 sider i timen fremskynder projektafviklingen Håndterer ruller og løse ark, automatisk fremfører understøtter brugerdefinerede størrelser WiFi, Gigabit Ethernet og USB muliggør nem netværksudskrivning ENERGY STAR-certificeret, inkluderer stativ og HP Click-app...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Storformatprintere
Artikel nr.: 5HB08D#B19
EAN: 0198701027195
Varenr.: 5020031332
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer
10.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP DesignJet T650 24" plotter (2025-udgave) - A1 inkjet
-1%11.399 kr
Før 11.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP DesignJet T650 24" plotter (2025-udgave) - A1 inkjet
-1%11.419 kr
Før 11.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk8.299 kr8.299 krKøb
2CompuMail DK8.773 kr8.773 krKøb
3Dustin DK9.461 kr9.959,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK10.299 kr10.498 krKøb
5Boligcenter DK11.399 kr11.399 krKøb
6Vivas DK11.419 kr12.618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer

PriceData har fulgt prisen på HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.799 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 9.085 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.757 kr.

Den nuværende pris på 8.299 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for HP DesignJet T650 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle A1 (61,0 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.43 min./side (mono) / op til 0.43 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) - skærer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20268.299 kr426 kr (5%)
15. maj 20268.725 kr2 kr (0%)
13. maj 20268.727 kr75 kr (1%)
10. maj 20268.802 kr5 kr (0%)
9. maj 20268.807 kr48 kr (1%)
8. maj 20268.855 kr6 kr (0%)
6. maj 20268.861 kr5 kr (0%)
3. maj 20268.856 kr112 kr (1%)
2. maj 20268.744 kr10 kr (0%)
1. maj 20268.754 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret