Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side

Hewlett-PackardStencilmaskinerEAN: 0198701026457
Pris fra 5.925 krtil 7.429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.504 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.399 kr 20. apr.

Sammenlign priser på HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5925 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP DesignJet T250 Blækprinter
5.925 kr
Til butik
HP DesignJet T250 Blækprinter billede

Produktinformation

HP DesignJet T250 - 24" stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side (farve) - USB 2.0, LAN, Wi-Fi

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5HB06D#B19
EAN: 0198701026457
Varenr.: 1002558150
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side
6.543 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Storformatprinter - DesignJet T250 24-in Printer - 4-farvet
6.799 kr
Til butik
HP Storformatprinter - DesignJet T250 24-in Printer - 4-farvet billede

Produktinformation

24-inch storformatprinter, der leverer farveudskrifter op til A1 ved 2400 x 1200 dpi med USB, LAN og Wi-Fi-tilslutning og A1-udskrifter på op til 0.5 minutter pr. side. Den kompakte, fleksible HP DesignJet T250 tilbyder nem udskrivning via HP Click og mobil udskrivning samt et fire-patroners HP Thermal Inkjet-system for ensartet farvegengivelse. Udskriftsopløsning: 2400 x 1200 dpi Udskriftshastighed: op til 0.5 min/side (A1 / ANSI D) Blæksystem: 4 farvepatroner - cyan, magenta, yellow, pigment black Tilslutning: USB 2.0, LAN, Wi‑Fi og mobiludskrivning Medier: A1 og ANSI D; rullemedier op til 610 mm x 45.7 m Strømforbrug: 35 W aktiv, 2.1 W dvale, 0.2 W standby Miljø: EPEAT Gold og ENERGY STAR-kompatibel Designet til enkel implementering kombinerer den pålidelig farvekvalitet, støjsvag drift og energieffektiv ydelse, så den passer ind i kontor- og studioworkflows.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Storformatprinter
Artikel nr.: 5HB06D#B19
EAN: 0198701026457
Varenr.: 3328839
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP DesignJet T250 24" storformat farve-blækprinter med Wi‑Fi
-4%6.899 kr
Før 7.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP DesignJet T250 24" storformat farve-blækprinter med Wi‑Fi
-4%6.919 kr
Før 7.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Designjet T250 24-in Printer 2025 edition
7.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.925 kr5.925 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.543 kr6.742 krKøb
3Proshop DK6.799 kr6.799 krKøb
4Boligcenter DK6.899 kr6.899 krKøb
5Vivas DK6.919 kr7.099 krKøb
6Ultrashop7.429 kr7.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side

PriceData har fulgt prisen på HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.248 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 6.384 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.997 kr.

Den nuværende pris på 5.925 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for HP DesignJet T250 - 24 stor-format printer - farve - blækprinter - A1, ANSI D - 2400 x 1200 dpi - op til 0.5 min./side (mono) / op til 0.5 min./side de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.925 kr258 kr (4%)
24. maj 20266.183 kr434 kr (8%)
23. maj 20265.749 kr434 kr (7%)
22. maj 20266.183 kr434 kr (8%)
5. maj 20265.749 kr350 kr (6%)
20. apr. 20265.399 kr350 kr (6%)
22. mar. 20265.749 kr293 kr (5%)
21. mar. 20266.042 kr119 kr (2%)
20. mar. 20266.161 kr134 kr (2%)
19. mar. 20266.027 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret