Gå til hovedindhold

HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN

Pris fra 8.567 krtil 12.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.932 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.032 kr 6. mar.

Sammenlign priser på HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8567 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Color LaserJet Professional CP5225dn Laser
8.567 kr
Til butik
HP Color LaserJet Professional CP5225dn Laser billede

Produktinformation

HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CE712A#B19
EAN: 0884420971603
Varenr.: 1088993
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Color Laser - A3 - 20 ppm - Farve - Laser
8.603 kr
Til butik
HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Color Laser - A3 - 20 ppm - Farve - Laser billede

Produktinformation

Printer til A3 farvelaserudskrifter med automatisk duplex, Ethernet-netværk og op til 20 spm ved 600 dpi. The Color LaserJet Professional CP5225dn kombinerer pålidelig farveudskrift og understøttelse af A3-medier med høj månedlig kapacitet til blandede arbejdsbelastninger. Udskrivningshastighed: op til 20 spm (A4) Maks. opløsning: 600 dpi Medieformat: op til A3 (297 x 420 mm) Duplex: automatisk duplex Tilslutning: USB og Ethernet Papirkapacitet: 350 ark i alt Månedlig driftscyklus: op til 75.000 sider Hukommelse: 192 MB installeret (op til 448 MB) Leverer A3 farveudskrifter, pålidelig netværksforbindelse og høj månedlig kapacitet til travle arbejdsgrupper.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: CE712A#B19
EAN: 0884420971603
Varenr.: 2204571
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN
9.176 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Color LaserJet Professional CP5225dn Laser
10.579 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Color Laserjet Pro Cp5225dn A3
12.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.567 kr8.567 krKøb
2Proshop DK8.603 kr8.603 krKøb
3CS MEGASTORE DK9.176 kr9.375 krKøb
4Ultrashop10.579 kr10.579 krKøb
5Dustin DK12.499 kr12.997,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN

PriceData har fulgt prisen på HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN i 184 dage. Laveste pris i perioden er 7.742 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 8.944 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.152 kr.

Den nuværende pris på 8.567 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for HP Color LaserJet Professional CP5225dn - Printer - farve - Duplex - laser - A3 - 600 dpi - op til 20 spm (mono) / op til 20 spm (farve) - kapacitet: 350 ark - USB, LAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20268.567 kr377 kr (4%)
28. maj 20268.944 kr572 kr (7%)
2. maj 20268.372 kr153 kr (2%)
25. apr. 20268.525 kr2 kr (0%)
22. apr. 20268.527 kr48 kr (1%)
15. apr. 20268.575 kr2 kr (0%)
13. apr. 20268.577 kr222 kr (3%)
11. apr. 20268.355 kr316 kr (4%)
10. apr. 20268.671 kr316 kr (4%)
7. apr. 20268.355 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret