Gå til hovedindhold

HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0889296095316
Pris fra 961 krtil 2.631,19 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.670,19 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 920 kr 26. mar.

Sammenlign priser på HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 961 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981Y / L0R15A High Capacity Yellow Ink
961 kr
Til butik
HP 981Y / L0R15A High Capacity Yellow Ink billede

Produktinformation

185 ml, Særlig høj ydelse, gul, original, PageWide, blækpatron, for PageWide Enterprise Color MFP 586; PageWide Managed Color E55650

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: L0R15A
EAN: 0889296095316
Varenr.: 2632051
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 981Y Gul 16000 sider Blæk L0R15A
962 kr
Til butik
HP 981Y Gul 16000 sider Blæk L0R15A billede

Produktinformation

HP Original 981Y PageWide-patron med ekstra høj kapacitet, gul. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 16000 Sider, Farve blæk volumen: 182,5 ml, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: L0R15A
EAN: 0889296095316
Varenr.: 990618903
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650
1.000 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk L0R15A 981Y Gul
-58%1.016 kr
Før 2.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron gul HP 981Y XL - 16.000 sider
-23%1.029 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron gul HP 981Y XL - 16.000 sider
-22%1.049 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 981Y Gul 16000 sider Blæk L0R15A
1.139 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 981Y Yellow Printerpatron EHY Original
1.196 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Gul 981y 16k - Pw 556dn/556xh
2.244 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 981Y Blækpatron Gul L0R15A Modsvarer: N/A
2.559 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 981y Blæk gul, 16000 Sider
2.631,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK961 kr1.000 krKøb
2CompuMail DK962 kr962 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.000 kr1.000 krKøb
4Teknikproffset DK1.016 kr1.065 krKøb
5Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
6Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
7Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
8Tonerland.dk1.196 kr1.196 krKøb
9Dustin DK2.244 kr2.330,25 krKøb
10InkClub DK2.559 kr2.559 krKøb
11Hertels Boresko2.631,19 kr2.631,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650

PriceData har fulgt prisen på HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 920 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 1.047 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 974 kr.

Den nuværende pris på 961 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for HP 981Y - 185 ml - Særlig høj ydelse - gul - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026961 kr1 kr (0%)
27. maj 2026962 kr29 kr (3%)
22. maj 2026991 kr20 kr (2%)
21. maj 2026971 kr20 kr (2%)
20. maj 2026991 kr44 kr (5%)
19. maj 2026947 kr20 kr (2%)
18. maj 2026967 kr20 kr (2%)
17. maj 2026947 kr20 kr (2%)
16. maj 2026967 kr39 kr (4%)
15. maj 2026928 kr39 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret