Gå til hovedindhold

HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0889296095286
Pris fra 938 krtil 1.352,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 414,5 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 887 kr 15. mar.

Sammenlign priser på HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 938 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 981X Sort Printerpatron HY Original
938 kr
Til butik
HP 981X Sort Printerpatron HY Original billede

Produktinformation

HP 981X Sort Printerpatron HY Original Sort Printerpatron HY (No.981X)

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP PageWide Enterprise Color 556
EAN: 0889296095286
Varenr.: L0R12A
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650
968 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 981X Sort 11000 sider Blæk L0R12A
1.014 kr
Til butik
HP 981X Sort 11000 sider Blæk L0R12A billede

Produktinformation

HP Original 981X PageWide-patron med høj kapacitet, sort. Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Farve blæk volumen: 194 ml, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 11000 Sider

Produktspecifikationer

Artikel nr.: L0R12A
EAN: 0889296095286
Varenr.: 990618900
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 981X Blækpatron sort L0R12A Modsvarer: N/A
1.085 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Sort 981x 10k - Pw 556dn/556xh
1.119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981X / L0R12A High Yield Black Ink
1.163 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 981x Blæk Sort, 11000 Sider
1.352,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk938 kr938 krKøb
2CS MEGASTORE DK968 kr1.007 krKøb
3CompuMail DK1.014 kr1.014 krKøb
4InkClub DK1.085 kr1.085 krKøb
5Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb
6Proshop DK1.163 kr1.163 krKøb
7Hertels Boresko1.352,5 kr1.352,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650

PriceData har fulgt prisen på HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 885 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 1.008 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 907 kr.

Den nuværende pris på 938 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for HP 981X - 194 ml - Højtydende - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026938 kr50 kr (6%)
9. apr. 2026888 kr15 kr (2%)
20. mar. 2026903 kr16 kr (2%)
15. mar. 2026887 kr42 kr (5%)
7. mar. 2026929 kr42 kr (5%)
5. mar. 2026887 kr18 kr (2%)
25. feb. 2026905 kr2 kr (0%)
19. feb. 2026903 kr18 kr (2%)
4. feb. 2026885 kr17 kr (2%)
2. feb. 2026902 kr17 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret