Gå til hovedindhold

HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0889296095255
Pris fra 1.230 krtil 1.494 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 264 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 23. mar.

Sammenlign priser på HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1230 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981X / L0R09A High Capacity Cyan Ink
1.230 kr
Til butik
HP 981X / L0R09A High Capacity Cyan Ink billede

Produktinformation

116 ml, Højtydende, cyan, original, PageWide, blækpatron, for PageWide Enterprise Color MFP 586; PageWide Managed Color E55650

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: L0R09A
EAN: 0889296095255
Varenr.: 2547313
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 981X Cyan Printerpatron Original
1.252 kr
Til butik
HP 981X Cyan Printerpatron Original billede

Produktinformation

HP 981X Cyan Printerpatron (No.981X) Original Cyan Printerpatron HY (No.981X) Oemnr. : L0R09AAntalsider : Op til 10.000 v. 5% dækningFarve : Blå - CyanType : Original HP 981XLMærke : HPDenne HP 981X Cyan kan bruges i f.eks. HP PageWide Enterprise Colo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP PageWide Enterprise Color 556
EAN: 0889296095255
Varenr.: L0R09A
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650
1.302 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 981X Cyan 10000 sider Blæk L0R09A
1.357 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 981X Blækpatron Cyan L0R09A Modsvarer: N/A
1.449 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Cyan 981x 10k - Pw 556dn/556xh
1.494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.230 kr1.230 krKøb
2Tonerland.dk1.252 kr1.252 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.302 kr1.302 krKøb
4CompuMail DK1.357 kr1.357 krKøb
5InkClub DK1.449 kr1.449 krKøb
6Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650

PriceData har fulgt prisen på HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.016 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.169 kr.

Den nuværende pris på 1.230 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for HP 981X - 116 ml - Højtydende - cyan - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.230 kr22 kr (2%)
24. mar. 20261.252 kr53 kr (4%)
23. mar. 20261.199 kr53 kr (4%)
22. mar. 20261.252 kr53 kr (4%)
27. feb. 20261.199 kr35 kr (3%)
19. feb. 20261.164 kr1 kr (0%)
17. feb. 20261.163 kr1 kr (0%)
11. feb. 20261.164 kr1 kr (0%)
10. feb. 20261.163 kr1 kr (0%)
23. jan. 20261.164 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret