Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0197498467573
Pris fra 2.078 krtil 2.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 341 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2078 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 724pu 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.078 kr
Til butik
HP 724pu 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8Y2F7A5#ABB
EAN: 0197498467573
Varenr.: 1002238250
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv
2.297 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP 724pu Series 7 Pro - 1920x1200 - 100Hz - IPS - 100W USB-C
2.342 kr
Til butik
24" HP 724pu Series 7 Pro - 1920x1200 - 100Hz - IPS - 100W USB-C billede

Produktinformation

HP 724pu Series 7 Pro monitor tilbyder præcis farvegengivelse og alsidig tilslutning til professionel produktivitet og indholdsskabelse. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1200 Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB-C med 100W USB-C Power Delivery, Ethernet Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1 hub; USB PD 100W; 100% BT.709; 99% sRGB; 85% DisplayP3; Højde/pivot/tilt/drejelig Præcis farvegengivelse, solid tilslutning og ergonomiske justeringer sikrer effektivt arbejde og behagelige, konsistente resultater ved lange arbejdsdage.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 8Y2F7A5#ABB
EAN: 0197498467573
Varenr.: 3280215
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Series 7 Pro 724pu 24" IPS WUXGA-skærm 100 Hz USB-C
-25%2.399 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Series 7 Pro 724pu 24" IPS WUXGA-skærm 100 Hz USB-C
-25%2.419 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.078 kr2.078 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.297 kr2.297 krKøb
3Proshop DK2.342 kr2.342 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv

PriceData har fulgt prisen på HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.078 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.238 kr.

Den nuværende pris på 2.078 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for HP 724pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 24 - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort, sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.078 kr44 kr (2%)
23. maj 20262.122 kr42 kr (2%)
16. maj 20262.164 kr45 kr (2%)
9. maj 20262.209 kr46 kr (2%)
2. maj 20262.255 kr17 kr (1%)
24. apr. 20262.238 kr3 kr (0%)
19. apr. 20262.241 kr2 kr (0%)
18. apr. 20262.243 kr1 kr (0%)
15. apr. 20262.244 kr3 kr (0%)
11. apr. 20262.241 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret