Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard 27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0197497764512
Pris fra 3.580 krtil 4.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 639 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3580 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 727pu 27" IPS Black 2560 x 1440 (2K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz
3.580 kr
Til butik
HP 727pu 27" IPS Black 2560 x 1440 (2K) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz billede

Produktinformation

HP 727pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - sort, sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8J9E6A5#ABB
EAN: 0197497764512
Varenr.: 1002279423
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch
3.625 kr
Til butik
27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

HP 727pu Series 7 Pro monitor leverer professionel produktivitet og jævne billeder med IPS Black-klarhed, HDR-understøttelse samt indbygget USB-C og KVM til effektive hybridarbejdsopsætninger. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Black Tilslutninger: Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C with 100W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.2 Gen 2 hub Særlige funktioner: KVM switch; USB 3.2 Gen 2 hub; 100W USB-C Power Delivery; AMD FreeSync Premium; DisplayHDR 400; Built-in Ethernet Robuste forbindelser og præcis farvegengivelse gør multitasking, indholdsgennemgang og samarbejdsarbejdsgange mere effektive med jævn lysstyrke og responsiv ydeevne.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 8J9E6A5#ABB
EAN: 0197497764512
Varenr.: 3279893
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Series 7 Pro 27" IPS Black QHD-skærm 120 Hz - Thunderbolt 4/HDMI/DP
-21%4.199 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP Series 7 Pro 27" IPS Black QHD-skærm 120 Hz - Thunderbolt 4/HDMI/DP billede

Produktinformation

HP 727pu - Series 7 Pro - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort - sort, sølvSe dine lyse ideer blive strålende. HP 27" QHD Thunderbolt 4-skærmen parrer slående farver med nem tilslutning for at hjælpe dig med at nytænke din kreative proces. Hold din vision i fokus med skarpe billeder på skærmen og kraftfulde funktioner til multitasking.GenereltAdaptive-Sync teknologi: AMD FreeSync PremiumBacklight-teknologi: Kantbelyst LEDDiagonal størrelse: 27"Dimensioner (B x D x H): 61.34 cm x 22.52 cm x 54.05 cm - med standerEgenskaber: Delbilledelyssensor for omgivelserbilledopdelingFlicker Free-teknologiColor CalibratedLow Blue Light-teknologiPantone-kalibreret10-bit(8-bit + FRC) Color DepthHP Eye Ease4-sidet mikrokantOut-of-Band MAC Address Pass Through (MAPT)Energiklasse: Klasse FEnergiklasse (HDR): Klasse GFarve: Sort, sølvFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 100% sRGB, 98% DisplayP3Formatforhold: 16:9HDR-certificering: DisplayHDR 400Indbygget udstyr: KVM switch, USB 3.2 Gen 2 hubKontrastforhold: 2000:1 / 10000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 48 - 120 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 400 cd/m²Paneltype: IPS BlackPixel Pitch: 0.23 mmPixel pr. tomme: 109

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 11g
EAN: 0197497764512
Varenr.: 2120823
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Series 7 Pro 27" IPS Black QHD-skærm 120 Hz - Thunderbolt 4/HDMI/DP
-21%4.219 kr
Før 5.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.580 kr3.580 krKøb
2Proshop DK3.625 kr3.625 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Vivas DK4.219 kr4.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch i 166 dage. Laveste pris i perioden er 3.516 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 3.831 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.626 kr.

Den nuværende pris på 3.580 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for 27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for 27" HP 727pu Series 7 Pro - 2560x1440 (QHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.580 kr45 kr (1%)
30. apr. 20263.625 kr10 kr (0%)
17. apr. 20263.615 kr10 kr (0%)
9. apr. 20263.625 kr1 kr (0%)
31. mar. 20263.624 kr9 kr (0%)
25. feb. 20263.615 kr9 kr (0%)
13. feb. 20263.624 kr207 kr (5%)
6. feb. 20263.831 kr29 kr (1%)
5. feb. 20263.802 kr142 kr (4%)
2. feb. 20263.660 kr144 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret