Gå til hovedindhold

HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy

HPComputerskærmeEAN: 0198122904709
Pris fra 1.779 krtil 2.349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.772 kr 25. maj

Sammenlign priser på HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1779 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy
1.779 kr
Til butik
HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 9D9S0UT#ABB
EAN: 0198122904709
Varenr.: 21589633
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 527pq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort
1.789 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP 527pq Series 5 Pro - 2560x1440 - 100Hz - IPS
1.954 kr
Til butik
27" HP 527pq Series 5 Pro - 2560x1440 - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

HP 527pq Series 5 Pro monitor leverer pålidelig produktivitet og farvenøjagtigt kreativt arbejde med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler og jævne farvetoner. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: 100% sRGB; 350 cd/m²; Højde- og pivot-justerbar stand; Antirefleksbelægning Alsidig ergonomi, nøjagtig farvegengivelse og høj lysstyrke gør den velegnet til lange arbejdsdage og detaljeret billedredigering.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9D9S0UT#ABB
EAN: 0198122904709
Varenr.: 3321961
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" HP Series 5 Pro 527pq - IPS QHD 2560 × 1440, 100 Hz, HDMI/DisplayPort
-5%2.099 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" HP Series 5 Pro 527pq - IPS QHD 2560 × 1440, 100 Hz, HDMI/DisplayPort
-5%2.119 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 527pq 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort
2.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.779 kr1.779 krKøb
2CompuMail DK1.789 kr1.789 krKøb
3Proshop DK1.954 kr1.954 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
6Ultrashop2.349 kr2.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy

PriceData har fulgt prisen på HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy i 151 dage. Laveste pris i perioden er 1.772 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 2.016 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.836 kr.

Den nuværende pris på 1.779 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) - Smart Buy de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.779 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.789 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.798 kr26 kr (1%)
25. maj 20261.772 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.781 kr8 kr (0%)
22. maj 20261.789 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.790 kr8 kr (0%)
19. maj 20261.798 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.799 kr18 kr (1%)
12. maj 20261.781 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret