Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0198828548696
Pris fra 1.418 krtil 2.089 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 671 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.305 kr 16. maj

Sammenlign priser på HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1418 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz
1.418 kr
Til butik
HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz billede

Produktinformation

HP 527pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort - Smart Buy

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B28F5UT#ABB
EAN: 0198828548696
Varenr.: 1003422161
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP 527pf Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS
1.472 kr
Til butik
27" HP 527pf Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

HP 527pf Series 5 Pro monitor leverer ergonomisk justerbarhed og nøjagtige farver til produktivitet og kreativt arbejde på et IPS-panel. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: 100% sRGB; 350 cd/m² brightness; Height, pivot, swivel, tilt Høj lysstyrke, fuld sRGB-dækning og et ergonomisk stativ hjælper med at opretholde visuel klarhed og komfort til lange kontorseancer og farvebevidst kreativt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: B28F5UT#ABB
EAN: 0198828548696
Varenr.: 3418648
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 527pf 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz
2.089 kr
Til butik
HP 527pf 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz billede

Produktinformation

HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 Full HD Skærm Oplev en fantastisk visuel oplevelse med HP 527pf 27" IPS-skærmen, der tilbyder imponerende Full HD 1920 x 1080 opløsning. Med en opdateringsfrekvens på 120Hz får du glidende bevægelser, hvilket gør den ideel til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kundeskærme
EAN: 0198828548696
Varenr.: 116960

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.418 kr1.418 krKøb
2Proshop DK1.472 kr1.472 krKøb
3Ultrashop2.089 kr2.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz

PriceData har fulgt prisen på HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.305 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 1.472 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.420 kr.

Den nuværende pris på 1.418 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for HP 527pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.418 kr54 kr (4%)
21. maj 20261.472 kr167 kr (13%)
16. maj 20261.305 kr27 kr (2%)
9. maj 20261.332 kr28 kr (2%)
1. maj 20261.360 kr50 kr (4%)
16. apr. 20261.410 kr29 kr (2%)
8. apr. 20261.439 kr1 kr (0%)
3. apr. 20261.438 kr7 kr (0%)
2. apr. 20261.431 kr7 kr (0%)
29. mar. 20261.438 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret