Gå til hovedindhold

HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy

HPComputer – tilbehørEAN: 0198122902330
Pris fra 1.266 krtil 1.838 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 572 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.119 kr 17. mar.

Sammenlign priser på HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1266 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy
1.266 kr
Til butik
HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 9D9L6UT
EAN: 0198122902330
Varenr.: 21864046
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 524pf 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz
1.267 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm HP 24" IPS Full HD 100 Hz - HDMI/DisplayPort
-6%1.349 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm HP 24" IPS Full HD 100 Hz - HDMI/DisplayPort billede

Produktinformation

HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart BuyFå mere ud af din arbejdsdag med en 23,8" FHD-skærm i HP's serie 5 Pro. Skab den opsætning, der passer bedst til din arbejdsstil, uanset hvor du arbejder, med en udsøgt visuel klarhed og justerbar komfort indbygget i et elegant, moderne design.FHD-opløsningFokuser på de mindste detaljer, opnå krystalklare billeder med 1920 x 1080 Full FHD-opløsning på denne 23,8" skærm.IPS-teknologiUanset hvor du er eller sidder, sikrer IPS-teknologien billednøjagtighed og ensartethed for de brede 178-graders horisontale og vertikale visningsvikler.Opdateringshastighed på 100 HzMed en opdateringshastighed på 100 Hz kan denne skærm vise tydelige detaljer, der bevæger sig glidende fra billede til billede, hvilket giver lynhurtig reaktionstid.Mere kontrastSe de nuancerede forskelle i farve, skygge og fremhævelser takket være det forbedrede kontrastforhold på 1500:1.Høj lysstyrkeMed 350 nits lysstyrke kan du se alt tydeligt Få bedre visuelle arbejdsresultater, eller nyd bare underholdning mere.100 % sRGB farveskalaOplev nøjagtige farver på skærmen med 100 % sRGB. Denne HP-skærm giver dig ideel farvegengivelse med minimal indsats.GenereltBacklight-teknologi: Kantbelyst LEDDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 53.94 cm x 18.95 cm x 50.32 cm - med standerEgenskaber: Flicker Free-teknologi3 Side Borderless DesignLow Blue Light-teknologi8-bit(6-bit + FRC) Color DepthHP Eye EaseEnergiklasse: Klasse CEnergimærke QR-kode URL:

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 7.2g
EAN: 0198122902330
Varenr.: 1811145
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm HP 24" IPS Full HD 100 Hz - HDMI/DisplayPort
-6%1.369 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp 524pf Series 5 Pro 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD
1.719 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP 524pf Series 5 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.794 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HP Series 5 Pro 23,8" FHD Monitor - 524pf
1.838 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.266 kr1.266 krKøb
2CompuMail DK1.267 kr1.267 krKøb
3Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
4Vivas DK1.369 kr1.438 krKøb
5Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
6Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
7Proshop DK1.794 kr1.794 krKøb
8Superprice.dk1.838 kr1.838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy

PriceData har fulgt prisen på HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy i 156 dage. Laveste pris i perioden er 1.119 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 1.592 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.286 kr.

Den nuværende pris på 1.266 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP 524pf - Series 5 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander) - Smart Buy de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.266 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.267 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.266 kr41 kr (3%)
24. maj 20261.225 kr15 kr (1%)
23. maj 20261.210 kr139 kr (10%)
22. maj 20261.349 kr90 kr (7%)
21. maj 20261.259 kr18 kr (1%)
20. maj 20261.241 kr18 kr (1%)
19. maj 20261.223 kr18 kr (1%)
18. maj 20261.241 kr68 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret