Gå til hovedindhold

Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

HPHukommelseEAN: 0194850902802
Pris fra 2.909 krtil 4.029 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.120 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.874 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2909 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP DDR4 16GB 3200MHz Ikke-ECC
2.909 kr
Til butik
HP DDR4 16GB 3200MHz Ikke-ECC billede

Produktinformation

HP - DDR4 - modul - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC - for EliteDesk 705 G5, 800 G5, 80X G6; EliteOne 800 G5, 800 G6; ProDesk 400 G6, 600 G5, 600 G6

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 13L74AA#AC3
EAN: 0194850902802
Varenr.: 1001007532
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm
3.744 kr
Til butik
Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm billede

Produktinformation

16 GB DDR4-hukommelse øger multitasking og håndterer større datasæt 3200 MHz clockhastighed forbedrer programrespons og indlæsningstider En enkelt 16 GB DIMM forenkler opgraderinger, bevarer andre hukommelsespladser 288-bens formfaktor passer til standard stationære pc'er, Mini- og AiO-systemer Lavt aftryk på 20 kg CO2e understøtter virksomhedens bæredygtighedsmål...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Hukommelse
Artikel nr.: 13L74AA
EAN: 0194850902802
Varenr.: 5011244452
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 16GB DDR4-3200 UDIMM
4.029 kr
Til butik
HP 16GB DDR4-3200 UDIMM billede

Produktinformation

HP 16GB DDR4-3200 UDIMM (Varenummer: 13L74AA) Opgrader din computers ydeevne med HP 16GB DDR4-3200 UDIMM. Denne hukommelsesmodul er designet til at levere hurtigere dataoverførselshastigheder og forbedret effektivitet med en imponerende hastighed på 3200...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: RAM
EAN: 0194850902802
Varenr.: 21111

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.909 kr2.909 krKøb
2Dustin DK3.744 kr3.830,25 krKøb
3Ultrashop4.029 kr4.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm

PriceData har fulgt prisen på Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm i 169 dage. Laveste pris i perioden er 995 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 4.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.045 kr.

Den nuværende pris på 2.909 kr er 42% over normalprisen. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Hp 16gb Ddr4-3200 Dimm 16gb 3200mhz Ddr4 288-pin Dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20262.909 kr2.085 kr (42%)
2. maj 20264.994 kr2.469 kr (98%)
27. apr. 20262.525 kr215 kr (9%)
25. apr. 20262.310 kr436 kr (23%)
18. apr. 20261.874 kr976 kr (34%)
28. mar. 20262.850 kr2.144 kr (43%)
26. mar. 20264.994 kr2.341 kr (88%)
25. mar. 20262.653 kr198 kr (8%)
22. mar. 20262.455 kr2.539 kr (51%)
20. mar. 20264.994 kr2.834 kr (131%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret