Gå til hovedindhold

PNY Technologies PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC

PNY TechnologiesHukommelseEAN: 3536403391140
Pris fra 858 krtil 1.059 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 857 kr 14. maj

Sammenlign priser på PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 858 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC
858 kr
Til butik
PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC billede

Produktinformation

*16GB DDR4 3200MHz 25600 MD16GSD43200-SI

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MD16GSD43200-SI
EAN: 3536403391140
Varenr.: 1001148419
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
16 GB DDR4 3200 MHz 25600 MD16GSD43200-SI
874 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
PNY 16GB DDR4 RAM 3200MHz CL22 Bulk - GEEKD.dk
1.059 kr
Til butik
PNY 16GB DDR4 RAM 3200MHz CL22 Bulk - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Opdag en revolution inden for computerpræstation med PNY 16GB DDR4 RAM 3200MHz Bulk - din ultimative løsning til at katapultere din computers ydeevne til spektakulære nye højder! Denne state-of-the-art RAM forvandler din computeroplevelse med ubesværet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PNY
Kategori: Computer Ram
EAN: 3536403391140
Varenr.: 47865476546896

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK858 kr858 krKøb
2CS MEGASTORE DK874 kr913 krKøb
3Geekd1.059 kr1.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC i 173 dage. Laveste pris i perioden er 588 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 904 kr.

Den nuværende pris på 858 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for PNY MD16GSD43200-SI DDR4 16GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026858 kr1 kr (0%)
14. maj 2026857 kr50 kr (6%)
18. apr. 2026907 kr6 kr (1%)
17. apr. 2026901 kr6 kr (1%)
16. apr. 2026907 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026908 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026907 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026908 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026907 kr18 kr (2%)
4. mar. 2026925 kr23 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret